DMXGEAR Luxusní dárkový set 4 boxerek Anatomically Fit a parfem ONE by DMXGEAR zdarma
1 800 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárkový set 4 boxerek a parfém ONE by DMXGEAR zdarma, 4 pánské bavlněné boxerky, růžová, oranžová, modrá a šedá barva. Sportovní střih se středně dlouhými nohavičkami, široká, pohodlná guma v pase. Materiál: 92% bavlna, 8% spandex. Praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské bílé volné trenýrky Blue Dots Tartan
415 Kč

Pánské bílé trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Blue Tartan
415 Kč

Pánské modré trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Green Tartan
415 Kč

Pánské zelené trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Orange Tartan
415 Kč

Pánské oranžovo-modro-zelené volné trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Red Blue Tartan
415 Kč

Pánské červeno-modré trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Red Tartan
415 Kč

Pánské červené trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR luxusní pánské volné trenýrky Violet GreenTartan
415 Kč

Pánské fialovo-zelené volné trenýrky z řady tartan, sportovní střih se středně dlouhými volnými nohavičkami, po stranách rozparky, na zadku více prostoru, jednoduchá černá guma v pase, 95% bavlna, 5% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR pánské luxusní červené slipy Anatomically Fit Brief
446 Kč

Pánské luxusní červené bavlněné slipy, sportovní střih slipů, bokové slipy, zadní část je beze švu, klasická černá barva gumy v pase s logem výrobce, 92% bavlna, 8% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR pánské luxusní tyrkysové boxerky Anatomically Fit Boxer
457 Kč

Pánské luxusní tyrkysové bavlněné boxerky, sportovní střih se středně dlouhými nohavičkami, zadní část sešitá ze 2 dílů, uprostřed šev, netradiční růžová barva gumy v pase, 92% bavlna, 8% spandex, praní v pračce na 30 °C, nebělit, nežehlit.

DMXGEAR je designová značka, která s první kolekcí vyjela na jaře roku 2016 a její hlavní tváří se stal zpěvák Sámer Issa. DMXGEAR nabízí klasické bavlněné boxerky, slipy, pánská tanga a jockstrapy. Nabídku tvoří sportovní nylonové prádlo (boxerky, slipy a tanga) či sportovní elasťáky do fitness, na běhání či volnočasové nošení.

DMXGEAR je designová značka, která s první kolekcí vyjela na jaře roku 2016 a její hlavní tváří se stal zpěvák Sámer Issa. DMXGEAR nabízí klasické bavlněné boxerky, slipy, pánská tanga a jockstrapy. Nabídku tvoří sportovní nylonové prádlo (boxerky, slipy a tanga) či sportovní elasťáky do fitness, na běhání či volnočasové nošení.