Docteur Valnet Volarome repelent 50 ml BIO
252 Kč

Ochrana před bodavým hmyzem. Tento produkt hmyz nehubí, ale díky vůni směsi éterických olejů jej přirozeně odpuzuje. Pro zevní užití. Aplikujte na nechráněná místa těla.

Docteur Valnet Odarome dezinfekce vzduchu
246 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravý vzduch. Podívejte se dobře kolem sebe. Nevidíte nic? Přesto miliony mikrobů poletují ve vzduchu. Neváhejte a využijte antiseptických, baktericidních a uklidňujících účinků éterických olejů a dýchejte jejich jemnou vůni.

Docteur Valnet Difuzér elektrický hnědý + ODAROME 15 ml BIO
1 982 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji.

Docteur Valnet Difuzér elektrický modrý + 4 éterické BIO oleje
1 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji. Tichý provoz.

Docteur Valnet Flexarome na klouby svaly
434 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí.

Docteur Valnet Tegarome hojivá dezinfekce BIO
571 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První pomoc při menších odřeninách, spáleninách, kousnutích a štípnutích, na modřiny a boule, na puchýře. Přirozená regenerace buněk epidermu, všeobecná péče o pokožku.