Dolce Afghánský chrt Artur
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Afghánský chrt je vyroben z krásné, měkké strukturované látky a obsahuje mnoho aktivit pro dítě, které se učí prostřednictvím hry. Sedm různých druhů textilií umožňují dětem se seznamovat s různými povrchy a rozvíjet tak správně hmatové schopnosti. Na první pohled dítě upoutá dutá průhledná koule s barevnými korálky v bříšku pejska.

Dolce Africký hrabáč Kvído junior
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Africký hrabáč junior je zmenšenina Afrického hrabáče. Hračka je vyrobena z kvalitní pleteniny a spousty různých textilií. Jeho barevné a šustící uši podporují vizuální a sluchové vnímání. Stuhy a plastové kroužky rozvíjí jemnou motoriku. Korálkové počítadlo na hřbetě hrabáče seznamuje děti s počítáním. Rypáček hrabáče obsahuje vibrujícího mravence.

Dolce Barevný papuchalk Bruno
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký papuchalk díky své velké barevnosti přiláká pozornost malých dětí. Různé druhy tkanin rozvíjí hmat a cit v malých prstech. V kapse má papuchalk kromě kousátka umístěné své stejně barevné mládě, které lze využít jako maňáska. Jemnou motoriku podporují cedulky, kroužky na noze, ocásek či malá pírka u obou papuchalků. V zadečku papuchalka jsou umístěny korálky pro správnou stabilitu, ale také pro objevování malými badateli.

Dolce Batůžek s králíčkem
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batůžek malého průzkumníka pro jeho první dobrodružství. V přední kapse je umístěn velký měkký králíček, který je vyroben z různých druhů textilií. Zip je opatřen šustící mrkvičkou pro snadnější rozepínání. Logo na batůžku je reflexní pro lepší viditelnost dítěte v šeru.

Dolce Batůžek s králíčkem a nákrčníkem
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batůžek malého průzkumníka pro jeho první dobrodružství. V přední kapse je umístěn velký měkký králíček, který je vyroben z různých druhů textilií. U batůžku je připnut hebký nákrčník pro pohodlné cestování. Zip je opatřen šustící mrkvičkou pro snadnější rozepínání. Logo na batůžku je reflexní pro lepší viditelnost dítěte v šeru.

Dolce Batůžek s myškou
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batůžek malého průzkumníka pro jeho první dobrodružství. V přední kapse je umístěna velká měkká myška, která je vyrobena z různých druhů textilií. Zip je opatřen kytičkou pro snadnější rozepínání. Logo na batůžku je reflexní pro lepší viditelnost dítěte v šeru.

Dolce Batůžek s myškou a nákrčníkem
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batůžek malého průzkumníka pro jeho první dobrodružství. V přední kapse je umístěna velká měkká myška, která je vyrobena z různých druhů textilií. U batůžku je připnut hebký nákrčník pro pohodlné cestování. Zip je opatřen kytičkou pro snadnější rozepínání. Logo na batůžku je reflexní pro lepší viditelnost dítěte v šeru.

Dolce Hudební žirafa Agáta
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká hudební žirafa je ideální pro zklidnění aktivního dítěte před spaním. Tato roztomilá žirafa má měkké kousátko, světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií a kamarádku vážku. Po vytažení vážky začne hrát zklidňující melodie Bratře Kubo.

Dolce Moje první bugatka
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká bugatka je vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné bugatku zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Moje první jehňátko
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jehňátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Moje první kuřátko
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuřátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Moje první lodička
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká lodička je vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné lodičku zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Můj první králíček
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Králíček je vyroben z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Můj první poník
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poník je vyroben z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Můj první tučňák
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tučňák je vyroben z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Opička Žofie s mláďátkem
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dospělá opička má ve své kapse malé roztomilé mláďátko. Vyprávějte a pečujte společně s Vašim dítětem a opičkou o malé mláďátko. Pro malé děti to bude první seznámení s rodičovskými povinnostmi. Tato roztomilá opička má měkká kousátka, pískátko, chrastítko a světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií.

Dolce Senzorická vážka
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vážka je vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity vážky nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné vážku zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Siamská kočka Micka
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Siamská kočka je vyrobena z jemné pleteniny, manšestru, bavlny a dalších textilií pro správný rozvoj hmatu. Sluchové vnímání podpoří šustění oušek, chrastění tlapky či pískání myšky umístěné na ocásku. Ve středu těla kočičky se nachází malé počítadlo s barevnými kytičkami pro rozvoj jemné motoriky. Pro zvídavá miminka nechybí ani zrcátko na levé tlapce.

Dolce Sovička Jůlie s hodinami
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sovička má pletené tělo s velkými hodinami. S ručičkami se dá velmi snadno pohybovat. Pro děti se stane sovička prvním kamarádem, který je bude doprovázet při poznávání čísel a určování času. Tato roztomilá sovička má měkká kousátka, pískátko a světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií.

Dolce Strakatá kravička Sára
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Strakatá kravička je vyrobena z kvalitní pleteniny a spousty různých textilií nabízí skvělou zábavu pro malé děti. Barevné kontrasty končetin a kruhy na těle kravičky zaujmou dětské oči. Šustivé ucho, pískací čumáček a pískací vemínko podpoří sluchové vnímání. Chrastící kulička umístěna v levém předním kopýtku zaujme malé průzkumníky. Zrcátko místo kopýtka udělá radost všem malým objevovatelům. V zadečku jsou pro objevování zabudované malé korálky.

Dolce Tahací slon Hubert s kamarádem
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slon s malým panáčkem je ideální hračkou na procházku v batolecím věku. Malé dítě se při tahání slona zdokonaluje v chůzi. Po sejmutí koleček se z tahacího slona stává plyšák na mazlení. Tento roztomilý slon má svého panáčka, měkké kousátko, pískátko a světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií.

Dolce Tahací šnek s aktivitami
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šnek je vyroben z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity šneka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Šnekova ulita po rozbalení nabízí celou řadu aktivit ukrytých v jednotlivých kapsičkách vyrobených z různých materiálů – pískací jablíčko, sluníčko zrcátko, šustící rybička, šustící ptáček, kousátko lísteček. Šnekovi je možné odpojit dřevěná kolečka a vzniká tak měkká mazlivá hračka do postýlky.

Dolce Zvířátka ze safari
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato safari hra obsahuje slona, hrocha, lvíčka a opičku. Zvířátka se dají zasunout do sebe tak, že jsou schována ve slonovi. Pro děti je velmi zábavné objevovat, co které zvířátko skrývá. Zvířátka jsou vyrobena z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Jsou navržena tak, aby podporovala správný rozvoj jemné a hrubé motoriky.

Dolce Africký hrabáč Kvído
899 Kč

Novinka

Africký hrabáč je vyroben z kvalitní pleteniny a spousty různých textilií. Jeho barevné a šustící uši podporují vizuální a sluchové vnímání. Stuhy a plastové kroužky rozvíjí jemnou motoriku. Při otáčení konce ocasu se ozývá rachtavý zvuk. Pro rozvoj hmatu jsou v končetinách umístěny kuličky, které navíc plní funkci stability zvířátka. Rypáček hrabáče obsahuje pískátko a také vibrujícího mravence.

Dolce Hladová velryba Matylda
799 Kč

Novinka

Velká velryba má foukací otvor, který je propojen s jejími ústy. Ústa velryby se dají otevřít nebo zavřít zipem. Hrajte s Vaším dítětem hru na schovávanou s předměty, které jsou ukryty uvnitř velryby. Tato roztomilá velryba má měkká kousátka, pískátko a světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií.

Dolce Hravý dinosaurus Vendelín
799 Kč

Novinka

Dinosaurus na první pohled zaujme úžasným vodopádem barevných korálků. Díky průhledné spirále umístěné ve středu těla dinosaura korálky při otočení propadávají postupně. Tvar spirály umožňuje snadné držení a otáčení. Po vytažení lístečku z tlamy dinosaura, začne celý vibrovat. Pro rozvoj jemné motoriky má dinosaurus cedulky a kroužky. A samozřejmě nechybí ani kousátko.

Dolce Moje první telátko
399 Kč

Novinka

Telátko je vyrobeno z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity zvířátka nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné zvířátko zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Můj první sporťák
269 Kč

Novinka

Měkký sporťák je vyroben z různých druhů textilií, které rozvíjí hmatové schopnosti. Různé aktivity nabízí pro malé zvídavé děti skvělou zábavu a podporují správný rozvoj jemné a hrubé motoriky. Pomocí praktického kroužku je možné sporťák zavěsit téměř kdekoliv.

Dolce Učitelka zebra Kamila
899 Kč

Novinka

Tato velká zebra nabízí mnoho aktivit. Malé dítě se tak učí zábavnou formou hry. Tělo je vyrobeno z úpletu. Tato roztomilá zebra má různě měkká kousátka, zrcátko, chrastítka, pískátko a světlé kontrastní barvy z různých druhů textilií. Je ideální hračkou pro zdokonalení jemné a hrubé motoriky a smyslového zkoumání.

Vítejte v krásném světě hraček Dolce!

Nechte u svého dítěte ROZVÍJET smyslové dovednosti s širokou škálou vysoce kvalitních texturovaných tkanin. Vaše dítě bude milovat POZOROVÁNÍ krásných barev a bude prozkoumávat svět s měkkými materiály. Vaše dítě se NAUČÍ chápat příčiny a následky prostřednictvím mnoha zajímavých aktivit v hračkách Dolce. VYTVÁŘEJTE tak zábavu, učení a hraní rolí s Vaším oblíbeným Dolce kamarádem.

Nechť krásné, zajímavé a na činnosti bohaté hračky VZDĚLÁVAJÍ děti prostřednictvím hraní. To je nejvyšším cílem francouzské značky Dolce.

Dolce = ROZVOJ, POZOROVÁNÍ, UČENÍ, TVOŘENÍ, VZDĚLÁVÁNÍ!

Vítejte v krásném světě hraček Dolce!

Nechte u svého dítěte ROZVÍJET smyslové dovednosti s širokou škálou vysoce kvalitních texturovaných tkanin. Vaše dítě bude milovat POZOROVÁNÍ krásných barev a bude prozkoumávat svět s měkkými materiály. Vaše dítě se NAUČÍ chápat příčiny a následky prostřednictvím mnoha zajímavých aktivit v hračkách Dolce. VYTVÁŘEJTE tak zábavu, učení a hraní rolí s Vaším oblíbeným Dolce kamarádem.

Nechť krásné, zajímavé a na činnosti bohaté hračky VZDĚLÁVAJÍ děti prostřednictvím hraní. To je nejvyšším cílem francouzské značky Dolce.

Dolce = ROZVOJ, POZOROVÁNÍ, UČENÍ, TVOŘENÍ, VZDĚLÁVÁNÍ!