-14%
Doomoo Cocoon hnízdečko Col.CO 07

Doomoo Cocoon hnízdečko

1 749 Kč
1 497 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Hnízdečko je ideální pro snadný přechod z matčina břicha do vlastní postele. Součástí je odnímatelný pás pro pohodlné udržování dítěte na zádech. Doomoo Cocoon hnízdečko je vhodné od narození do 8 měsíců věku.

Od prodejce MALL
-15%
Doomoo Seat´N Swing sedátko col.01

Doomoo Seat´N Swing sedátko

3 390 Kč
2 857 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční sedátko disponuje odnímatelným bezpečným pásem. Lze nastavit do sedací či naklopené polohy. Doomoo Seat´N Swing sedátko je vhodné od narození až do 30 kg.

Od prodejce MALL
Doomoo Snoogy nahřívací pes Col.SY11

Doomoo Snoogy nahřívací pes

590 Kč
571 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová hračka disponuje vyjímatelnou a nahřívatelnou poduškou. Je naplněna řepkovými a levandulovými semínky, které příjemně voní. Poskytuje úlevu při nadýmání a zmírňuje projevy koliky. Doomoo Snoogy nahřívací pes je vhodný pro děti.

Od prodejce MALL
Doomoo Comfy bath podložka do vany
6x

Doomoo Comfy bath podložka do vany

684 Kč

Comfy Bath je rostoucí podložka do vany. Nejprve poslouží jako měkká podložka, kdy na ni miminko položíme. Pro již sedící děti, polštář pomůže najít a udržet rovnováhu. S přizpůsobitelnou podložkou do vany se doba koupele stává zábavou a skutečným potěšením jak pro dítě, tak pro rodiče.

Od prodejce MALL
Doomoo Cosy care přebalovací podložka, Col.CC01
3x

Doomoo Cosy care přebalovací podložka

1 244 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Doomoo Cosy Care je měkká a bezpečná přeblovací podložka. Má bezpečnostní pás, měkké, stojaté okraje a další měkké podložky. Extra podložka má jednu stranu z nepropustného materiálu a jednu stranu ze super měkké bavlny.

Od prodejce MALL
Doomoo Softy multifunkční polštář Col.S02
3x

Doomoo Softy multifunkční polštář

1 090 Kč
1 001 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční polštář je vhodný pro děti i rodiče. Zajišťuje pohodlnou pozici při kojení či krmení z lahve. Doomoo Softy multifunkční polštář má snímatelný a pratelný potah.

Od prodejce MALL
Doomoo Buddy multifunkční podložka Col.B02

Doomoo Buddy multifunkční podložka

1 630 Kč
1 466 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční podložka je vhodná pro dítě i rodiče. Je naplněna měkkými kuličkami z pěnového polystyrenu. Zajišťuje pohodlnou pozici při kojení či cvičení. Doomoo Buddy multifunkční podložka má snímatelný a pratelný potah.

Od prodejce MALL
Doomoo Shantala White
3x

Doomoo Shantala

679 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vanička Shantala Baby, přizpůsobená novorozencům od 0 do 6měsíců, dovoluje příjemné koupání v dětem blízké poloze. Může být umístěna do optimální výšky a šetřit tak rodičům záda. Díky promyšleně designovaným tvarům je dítě ponořeno až nad úroveň ramen ve vodě, která zůstává déle teplá. Vanička Shantala Baby má celou řadu výhod jak pro dítě, tak pro rodiče.

Od prodejce MALL
Doomoo Buddy Multifunkční podložka -Tree Grey B43
6x

Doomoo Buddy Multifunkční podložka

1 630 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Doomoo Buddy Multifunkční podložka je skvělý kojící polštář pro podporu těhotenského bříška, oporu při kojení nebo pohodlné lehátko pro miminko.

Od prodejce MALL
Doomoo Comfybig multifunkční podložka Tetra Blue

Doomoo Comfybig multifunkční podložka Tetra

1 140 Kč
1 043 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční podložka je vhodná pro dítě i rodiče. Je naplněna měkkými kuličkami z expandovaného polystyrenu. Zajišťuje pohodlnou pozici při kojení či cvičení. Doomoo Comfybig multifunkční podložka Tetra má snímatelný a pratelný potah.

Od prodejce MALL
Doomoo Basics Multi Sleep podložka
4x

Doomoo Basics Multi Sleep podložka

690 Kč

Další nabídka za 597 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doomoo Multi Sleep podložka pro polohování s ergonomickým polštářkem pod hlavičku. Perfektní řešení pro pohodlné držení dítěte na zádech, s hlavou na ergonomickém polštáři, aby se zabránilo riziku ploché hlavy.

Od prodejce MALL

Belgická společnost Delta Diffusion je rodinná firma, která vznikla v roce 1990. Ze začátku měla ve svém sortimentu jen omezený rozsah produktů distribuovaných pouze v zemích Beneluxu, nyní zastřešuje dvě rozsáhlé firmy, které dosáhly úspěchu na celém světa: DeltaBaby a Doomoo VÝZKUM A VÝVOJ: Naše výrobky jsou originální a praktické, jsou citlivě navrhovány tak, aby ulehčily a zpříjemnily život rodičům i dětem. Pečlivě sledujeme inovace ve světě péče o dítě, náš tým – složený z rodičů – pro Vás neustále vyvíjí, produkuje a vybírá výrobky, které dbají na inovaci a kvalitu za tu nejlepší možnou cenu. Většina našich výrobků je vyráběna v Belgii.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ: Bezpečnost je v samém centru našeho zájmu. Každý výrobek, který produkujeme, je podroben náročným testům prováděným mezinárodní kontrolní bezpečnostní institucí, jako je TÜV (Německo), LNE (Francie), ICE (UK). V Delta Diffusion je spokojenost zákazníka spolu s prací na výzkumu a vývoji v oblasti nových výrobků naší prioritou číslo jedna.

OBJEVTE NAŠE DVĚ ZNAČKY: Výrobky DeltaBaby jsou nepostradatelné věci, které by měla každá budoucí maminka mít ve své dětské výbavě. Značka Doomoo je speciálně zaměřena na produkty spojující design a komfort nejen pro nejmenší, ale pro celou Vaši rodinu.