Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Dr. Barbara Sturm

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Dr. Barbara Sturm Šampon pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky (Balancing Shampoo) (Objem 250 ml) Dr. Barbara Sturm Šampon pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky (Balancing Shampoo) (Objem 250 ml)
Dr. Barbara Sturm Šampon pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky (Balancing Shampoo) (Objem 250 ml)

Šampon hloubkově, ale jemně čistí vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky pro optimální zdraví vlasů. Komplex účinných látek s japonskou kamélií, hnědými a zelenými řasami a levandulí zmírňuje podráždění, zarudnutí a svědění a redukuje lupy způsobené suchou pokožkou hlavy.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Dr. Barbara Sturm Šampon na vlasy s anti-age účinkem (Super Anti-Aging Shampoo) (Objem 250 ml) Dr. Barbara Sturm Šampon pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky (Balancing Shampoo) (Objem 250 ml)
Dr. Barbara Sturm Šampon na vlasy s anti-age účinkem (Super Anti-Aging Shampoo) (Objem 250 ml)

Super Anti-Aging Shampoo je šampon s bohatým složením, který opravuje poškozené, namáhané vlasy bez života a dodává jim lesk a objem. Jemný přípravek na vlasy obsahuje oves obecný, čistec a jehlici plazivou – rostlinné extrakty bohaté na antioxidanty, které pomáhají posilovat pokožku hlavy.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Dr. Barbara Sturm Šampon proti vypadávání vlasů (Anti-Hair Fall Shampoo) (Objem 250 ml) Dr. Barbara Sturm Šampon pro obnovu přirozené rovnováhy vlasové pokožky (Balancing Shampoo) (Objem 250 ml)
Dr. Barbara Sturm Šampon proti vypadávání vlasů (Anti-Hair Fall Shampoo) (Objem 250 ml)

Anti-Hair Fall Shampoo má jemné mycí složení, které podporuje růst silných, zdravě vypadajících vlasů. Dodává zářivý lesk, vitalitu a objem a hloubkově vyživuje pokožku hlavy. Výtažky z kamélie a modřínu vyživují vlasové folikuly, posilují vlasy a snižují vypadávání vlasů.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Dr. Barbara Sturm Sérum na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů (Anti-Hair Fall Scalp Serum) 50 ml Dr. Barbara Sturm Sérum na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů (Anti-Hair Fall Scalp Serum) 50 ml
Dr. Barbara Sturm Sérum na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů (Anti-Hair Fall Scalp Serum) 50 ml

Anti-Hair Fall Scalp Serum je jemné ošetření vlasové pokožky, které podporuje růst silných, zdravě vypadajících vlasů. Dodává zářivý lesk, vitalitu a objem a hloubkově vyživuje pokožku hlavy. Výtažky z kamélie a modřínu vyživují vlasové folikuly, posilují vlasy a snižují vypadávání vlasů.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Dr. Barbara Sturm, jedna z nejvyhledávanějších estetických lékařek na světě, shromažďovala informace o protizánětlivosti ze svých výzkumů a praxe přes dvacet let. Díky těmto informacím byla schopna vytvořit vysoce účinnou řadu produktů s obsahem vědecky ověřených složek. Složení produktů Dr. Barbary Sturm umožnuje jejím pacientům i klientům zažít #SturmGlow. Řada molekulární kosmetiky pro vlasy a pokožku hlavy Dr. Barbara Sturm spojuje zdravou vlasovou péči s profesionálním výkonem.