Dr. Hauschka 18ml translucent bronzing tint, makeup

Dr. Hauschka 18ml translucent bronzing tint, makeup

828 Kč

Přírodní: ano. Krytí: lehké. Konzistence: tekutá. Dle SPF: bez ochrany spf. BIO: ano. Tónovací emulze Dr Hauschka Translucent Bronzing Tint Emulze Dr Hauschka Translucent Bronzing Tint vyrovnává tón pleti a redukuje nedokonalosti Dodává pleti.

Partner: KRAFTIKA
Dr. Hauschka Translucent Bronzing Tint - makeup W Objem: 18 ml

Dr. Hauschka Translucent Bronzing Tint - makeup W Objem: 18 ml

430 Kč

Tónovací emulze Dr. Hauschka Translucent Bronzing Tint. Emulze Dr. Hauschka Translucent Bronzing Tint vyrovnává tón pleti a redukuje nedokonalosti. Dodává pleti přirozeně opálený vzhled bez maskování pleti. Složení je obohaceno o olivový olej, který chrání pleť a vyhlazuje ji.

Německá značka Dr.Hauschka je na trhu již od roku 1967. Za jejím vznikem stojí společnost WALA, která byla založena v roce 1935 chemikem Dr. Rudolfem Hauschkou, který se ve spolupráci s kosmetoložkou Elisabeth Sigmund dále zaměřil na vývoj a výrobu celostní kosmetiky. Holistický přístup se plně projevil jak ve složení jednotlivých přípravků, které obsahují účinné přírodní složky z léčivých bylin a léčivek, které pocházejí z biodynamického pěstování, tak i ve způsobu použití jednotlivých přípravků. Na svou dobu zcela revoluční pojetí konceptu péče o pleť je dnes stejně aktuální jako tenkrát. Zohledňuje přirozený rytmus pokožky a posiluje její funkce, namísto aby nahrazoval jejich činnost. Pokožka si tak zcela přirozeně udržuje svoji rovnováhu, je aktivní a plná života a krásy.

Kosmetika Dr.Hauschka není testovaná na zvířatech a neobsahuje žádné ropné látky, syntetická barviva, chemické vůně nebo umělé konzervační látky. Přípravky nesou certifikát NATRUE jako kontrolovaná přírodní kosmetika.

Kosmetika Dr.Hauschka si vás získá skutečně pečujícími přípravky, jako jsou krémy, tělová mléka, pleťové masky, regenerační séra, přípravky pro ústní hygienu a kompletní škálou dekorativní kosmetiky.