DR SCHEFFLER Additiva Multivit+Miner.Mandar.20šum tbl
144 Kč

Additiva Multivitamin+Mineral Mandarin.20 šum.tbl. Additiva Multivitamin + Mineral Mandarinka – Multivitamínová směs z 10 navzájem se doplňujících vitamínů, obohacená o 3 základní potřebné minerály, s příchutí mandarinky. Šumivé tablety.

DR SCHEFFLER Additiva multiv.+minerál tbl.eff.20brosk
145 Kč

Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály, s příchutí broskve. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály.

DR SCHEFFLER Additiva Magnesium 375 mg + B-Komplex + vit. C - 2+1 ZDARMA
298 Kč

Hořčík přispívá ke zdravé funkci svalů, kyselina listová snižuje míru únavy a vyčerpání, ostatní vitamíny skupiny B podporují energetický metabolismusa vitamín C přispívá k normální činnosti imunitního systému. Vitamín B1 přispívá k normální funkci nerového systému.

DR SCHEFFLER Additiva multiv.+minerál tbl.eff.20mango
149 Kč

Multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály, s příchutí manga. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály.

DR SCHEFFLER Additiva multivitamín tbl.eff.20 tropic
129 Kč

Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí tropického ovoce. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.

DR SCHEFFLER Additiva multivitamín tbl.eff.20pomeranč
129 Kč

Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí pomeranče. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.