Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Café zrnkova Natural "KENYA AA+ ORIGEN" 1 KG Cafe zrnkova 100% Arábica, "México Chiapas SHG EP Orgánico" 250 gr.
Café zrnkova Natural "KENYA AA+ ORIGEN" 1 KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu se zrnkovou kávou Natural „KENYA AA + ORIGEN“ 1 kg od výrobce Dromedario. Káva je vypěstována v Keni ve vyšších nadmořských výškách. Je střední intenzity a s vysokou kyselostí, ve které rozeznáte tóny citrusových plodů. Navíc je velmi čistá, bez fenolu, fermentu, špíny či tvrdosti. Konečně čas jen pro vás.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural "COSTA RICA ORIGEN " 1 KG Cafe zrnkova 100% Arábica, "México Chiapas SHG EP Orgánico" 250 gr.
Café zrnkova Natural "COSTA RICA ORIGEN " 1 KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu se zrnkovou kávou Natural „COSTA RICA ORIGEN“ 1 kg od výrobce Dromedario. Káva je pěstována na Costa Rice. Je střední intenzity a s vysokou kyselostí, ve které rozeznáte tóny ovoce a květinovou chuť. Navíc je velmi čistá, bez drsnosti. Konečně čas jen pro vás.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Cafe zrnkova 100% Arábica, "México Chiapas SHG EP Orgánico" 250 gr. Cafe zrnkova 100% Arábica, "México Chiapas SHG EP Orgánico" 250 gr.
Cafe zrnkova 100% Arábica, "México Chiapas SHG EP Orgánico" 250 gr.

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu se zrnkovou kávou 100% Arábica „México Chiapas SHG EP Orgánico“ 250 gr od výrobce Dromedario. Káva je pěstována ve vysoké nadmořské výšce v Mexiku. Je střední intenzity a s nízkou kyselostí, ve které rozeznáte chuť čokolády a sladké tóny. Navíc je velmi čistá, bez drsnosti. Konečně čas jen pro vás.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural  COLOMBIA TAMBO 1KG Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG
Café zrnkova Natural  COLOMBIA TAMBO 1KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu s Café zrnkova Natural  COLOMBIA TAMBO 1KG od výrobce Dromedario. Jde o 100% Arabiku pěstovanou v nejvyšší nadmořské výšce na světě. Tato káva pochází z nejlepšího výběru káv Supremos pěstovaných na malých farmách v obci El Tambo.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural  BARES 1KG Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG
Café zrnkova Natural  BARES 1KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu s Café zrnkova Natural  BARES 1KG od výrobce Dromedario. Jde o výtečnou kávu s příchutí sušeného ovoce, dřeva a hořké čokolády. Bohatou a osobitou chuť vtisklo kávě Dromedario Natural ARTESANIA 1000g střední pražení.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG
Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu s Café zrnkova Natural  ESPECIAL ESPRESSO 1KG od výrobce Dromedario. Jde o 100% Arabiku s patřičně intenzivní vůní a výraznou chutí. Bohatou a osobitou chuť vtisklo kávě Dromedario Natural ARTESANIA 1000g silné pražení.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Cafe zrnková 100% Arábica, "El Salvador EXPIRACE 25/11/2022 Cafe zrnkova 100% Arábica, "El Salvador Finca San Ernesto" 250 gr.
Cafe zrnková 100% Arábica, "El Salvador EXPIRACE 25/11/2022

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu se zrnkovou kávou 100% Arábica „El Salvador Finca San Ernesto“ 250 gr od výrobce Dromedario. Káva je pěstována v Salvádoru. Je střední intenzity a s nízkou kyselostí, ve které rozeznáte tóny citrusu a mandlí. Navíc je velmi čistá, bez drsnosti. Konečně čas jen pro vás.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Cafe zrnkova 100% Arábica, "El Salvador Finca San Ernesto" 250 gr. Cafe zrnkova 100% Arábica, "El Salvador Finca San Ernesto" 250 gr.
Cafe zrnkova 100% Arábica, "El Salvador Finca San Ernesto" 250 gr.

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu se zrnkovou kávou 100% Arábica „El Salvador Finca San Ernesto“ 250 gr od výrobce Dromedario. Káva je pěstována v Salvádoru. Je střední intenzity a s nízkou kyselostí, ve které rozeznáte tóny citrusu a mandlí. Navíc je velmi čistá, bez drsnosti. Konečně čas jen pro vás.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural  ARTESANIA 1KG Cafe zrnkova 100% Arábica, "El Salvador Finca San Ernesto" 250 gr.
Café zrnkova Natural  ARTESANIA 1KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu s Café Natural  ARTESANIA 1KG od výrobce Dromedario. Jde o 100% Arabiku s patřičně intenzivní vůní a výraznou chutí. Bohatou a osobitou chuť vtisklo kávě Dromedario Natural ARTESANIA 1000g pražení stupně 7.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Café zrnkova Natural  DECAFFEINATED 1KG Café zrnkova Natural  DECAFFEINATED 1KG
Café zrnkova Natural  DECAFFEINATED 1KG

Zpříjemněte si svou chvíli na kávu s Café Natural  DECAFFEINATED 1KG od výrobce Dromedario. Jde o 100% Arabiku složenou z vypraných arabickych bezkofeinových káv. Původem je 100% Kolumbie a jde o kávu velké jemnosti.

můžete mít ZÍTRA

MALL

Café Dromedario byla založena v roce 1871 v Santanderu. Jeho tvůrcem je pan Antonio Fernández Baladrón. Dvakrát byl prezidentem obchodní komory, radním pro finance, zakladatelem Ateneo, členem komisí, které mimo jiné řídily výstavbu paláce Magdalena a hotelu Real. Café Dromedario si od svého vzniku udržuje status klíčové kantabrijské kávy a absolutního vedení v regionu.