Drozd Jednorázové hygienické ručníky AIRLAID 35x70 cm balení 54 ks
150 Kč 129 Kč

Savé a pevné jednorázové celulózové ručníky z buničiny AIRLAID jsou vhodné pro kadeřníky, pedikéry, kosmetické studia, zdravotnictví a sociální sféru . Ručníky velmi dobře sají vodu, jsou pevné i po namočení a jsou opakovaně ždímatelné. Buničina neobsahuje lepidla a nedráždí pokožku.

Drozd Dávkovač tekutého mýdla SKIN 1,0 l průhledný plast
690 Kč 595 Kč

Dávkovač tekutého mýdla SKIN MarPlast z bílého plastu s manuálním dávkováním a přímým doplňováním mýdla. Obsah nádržky je 1000 ml. Dávkovač je vhodný do všech veřejných toalet, ordinací, nemocnic, kanceláří, hotelů i do domácností. Dávkovač má uzamykatelné víko a je snadno upevnitelný na stěnu

Drozd Bezdotykový dávkovač TEKUTÉ dezinfekce SPRAY 1100 ml bílý
1 385 Kč

Bezdotykový senzorový dávkovač TEKUTÉ dezinfekce na ruce dávkuje formou SPREJE. Přímé dolévání dezinfekce do nádržky o obsahu 1100 ml. Dávkovač je vyrobený z bílého plastu. Provoz zajišťují 4 tužkové baterie. Dávkovač je vhodný pro zdravotnictví, sociální sféru, kanceláře, gastronomii apod.

Drozd Toaletní papír Jumbo 190 2-vr.celulóza 12 rolí x 120m
299 Kč 24,92 Kč/ks

Toaletní papír Mini Jumbo 190 je vyrobený z 2-vrstvé jemné celulózy. Je vhodný pro velkokapacitní zásobníky toaletního papíru o průměru 20 cm a více. Toaletní papír neobsahuje bělící látky, chemické přísady a nedráždí pokožku. Papír se dobře rozpouští ve vodě. Role má návin 120 m. Balení 12 rolí.

Drozd Bezdotykový dávkovač TEKUTÉ dezinfekce SPRAY se stolním stojanem, obsah 1100 ml
1 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdotykový senzorový dávkovač včetně stolního stojanu pro TEKUTOU dezinfekci. Dávkuje dezinfekci na ruce formou SPREJE. Přímé plnění dezinfekce do nádržky o obsahu 1100 ml. Dávkovač je vyrobený z bílého plastu. Dávkovač je vhodný pro školy, zdravotnictví, sociální sféru, hotely, restaurace apod.

Drozd Bezdotykový dávkovač GELOVÉ dezinfekce nebo mýdla 1100 ml bílý
1 385 Kč

Bezdotykový senzorový dávkovač GELOVÉ dezinfekce na ruce nebo tekutého mýdla. Přímé dolévání dezinfekce do nádržky o obsahu 1100 ml. Dávkovač je vyrobený z bílého plastu. Provoz zajišťují 4 tužkové baterie. Dávkovač je vhodný pro zdravotnictví, sociální sféru, gastronomii , obchodní centra apod.

Drozd Kuchyňská utěrka 2-vr. celulóza dlouhý návin 60m-20%
59 Kč 47 Kč

Kuchyňská papírová utěrka 2-vrstvé pevné a savé celulózy s dlouhým návinem 60 m je určená pro práci s potravinami, čištění a utírání ploch a povrchů v domácnosti. Role je zabalena ve folii. Roli můžete odvíjet vně nebo vytáhnete vnitřní dutinku a odvíjíte roli zevnitř. Role se tak neušpiní.

Drozd Papírové ručníky v roli MINI 2-vr.celulóza 12 rolí x 70m
399 Kč

Papírové ručníky v roli MINI jsou vyrobeny 2-vr.celulózy a délce návinu 70 m. Jsou určeny pro utírání rukou, pro čištění a leštění povrchů. Ručníky MINI se vyznačují dobrou savostí a pevností, nepouští vlákna. Jsou vhodné pro styk s potravinami. Po vytažení vnitřní dutinky se ručník odvíjí zevnitř.

Drozd Víceúčelové utěrky Medicleaner 29x30cm 45ks-20%
70 Kč 56 Kč

Akce

Utěrky pro čištění a dezinfekci z pevné a savé buničiny AIRLAID pro pracoviště a segmenty s vysokými nároky na hygienickou bezpečnost. Dermatologicky testovány a schválené pro přímý styk s potravinami. Utěrky je možné použít opakovaně, promáchat a ždímat. Po namočení jsou pevné a nedrolí se.

Drozd Bezdotykový dávkovač GELOVÉ dezinfekce se stolním stojanem, obsah 1100 ml
1 629 Kč

Bezdotykový senzorový dávkovač včetně stolního stojanu pro GELOVOU dezinfekci na ruce nebo pro tekuté mýdlo. Přímé plnění gelové dezinfekce do nádržky o obsahu 1100 ml. Dávkovač je vyrobený z bílého plastu. Dávkovač je vhodný pro školy, zdravotnictví, sociální sféru, hotely, restaurace apod.

Drozd Papírová průmyslová utěrka 3-vr.celulóza modrá 190m balení 2 role
469 Kč

Papírová průmyslová víceúčelová utěrka role 190 m z 3-vrstvé modré celulózy má vysokou savost a pevnost, nepouští vlákna a nedrolí se. Je vhodná pro čištění a utírání tekutin, tuků a olejů. V potravinářství je schválená práci a kontakt s potravinami. Utěrka obsahuje 500 útržků 26×38 cm.

Drozd Toaletní papír Jumbo 230 2-vr.celulóza 6 rolí x 190m
249 Kč 41,50 Kč/ks

Toaletní papír Mini Jumbo 230 je vyrobený z 2-vrstvé jemné celulózy. Je vhodný pro velkokapacitní zásobníky toaletního papíru o průměru 23 cm a více. Toaletní papír neobsahuje bělící látky, chemické přísady a nedráždí pokožku. Papír se dobře rozpouští ve vodě. Role má návin 190 m. Balení 6 rolí.

Drozd Papírová průmyslová utěrka 3-vr.celulóza modrá 190m balení 2 role
688 Kč

Papírová průmyslová víceúčelová utěrka role 190 m z 3-vrstvé modré celulózy má vysokou savost a pevnost, nepouští vlákna a nedrolí se. Je vhodná pro čištění a utírání tekutin, tuků a olejů. V potravinářství je schválená práci a kontakt s potravinami. Utěrka obsahuje 500 útržků 37×38 cm.

Drozd víceúčelové utěrky AIRLAID 40 ks z pevné a savé buničiny 65 g/m2
89 Kč 79 Kč

Akce

Víceúčelové utěrky AirTech jsou vyrobené z buničiny s exkluzívní technologií AIRLAID. Utěrky mají velmi vysokou pevnost a savost, jsou ideálním pomocníkem jak pro domácnosti tak pro provozy s vysokými nároky na hygienu. Utěrky jsou schválené pro přímý styk s potravinami. Jsou opakovaně ždímatelné.

Drozd Víceúčelové utěrky Medicleaner 32x38cm 60ks-20%
113 Kč 90 Kč

Akce

Utěrky pro čištění a dezinfekci z pevné a savé buničiny AIRLAID pro pracoviště a segmenty s vysokými nároky na hygienickou bezpečnost. Dermatologicky testovány a schválené pro přímý styk s potravinami. Utěrky je možné použít opakovaně, promáchat a ždímat. Po namočení jsou pevné a nedrolí se.

Drozd je česká značka, která je na trhu od roku 1992 a zahrnuje hygienické papírové výrobky pro osobní a institucionální hygienu.

Drozd je česká značka, která je na trhu od roku 1992 a zahrnuje hygienické papírové výrobky pro osobní a institucionální hygienu.