Duck Tekutý čistič s vůní máty 750 ml
58 Kč

Novinka

Zlikviduje 99,9% bakterií. S vůní máty. Návod k použití: Zdvihněte poklop Wc mísy. Stlačte obě strany víčka s uzávěrem odolným proti otevření dětmi a odšroubujte. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo.

Duck Aqua blue 4v1 závěsný čistič WC 40 g
60 Kč

Novinka

Popis Závěsný čistič WC, který zbarví vodu při každém spláchnutí! Návod na použití: 1. Neodstraňujte ochranný film, rozpustí se ve vodě. 2. Po spotřebování vyjměte držák, zlikvidujte nerozpuštěné zbytky, a náplň nahraďte novou. 3.

Duck Tekutý WC čistič, mořská vůně 750 ml
57 Kč

Novinka

Extra hustý čistící gel na wc se svěží vůní. Jedinečně zakřivené hrdlo láhve dosáhne pod obrubu WC mísy. Nový hustý tekutý čistič dobře přilne, odstraní nečistoty a dvakrát více vodního kamene. S výraznou parfemací. Použití: 1. Odklopte toaletní sedátko. 2.

Duck Fresch Discs WC gel mořská vůně 36 ml
75 Kč

Popis DUCK Fresh Discs Mořská vůně čistí a osvěžuje WC, ale více hygienickým způsobem. Vydrží až 720 spláchnutí. Návod pro použití: – Ujistěte se, že WC mísa je čistá. – Zasuňte tlačítko zásobníku do prvního otvoru držáku. Sundejte víčko.

Duck Fresh Disc čistič WC náplň limetka 2x 36 ml
164 Kč

Novinka

Popis 5v1 Zabraňuje usazování vodního kamene. Dlouhodobě osvěžuje. Hygienická aplikace. Čistí s každým spláchnutím. Vydrží až 16 týdnů. Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti.

Duck Fresh Discs Fruitopia čistič WC 36 ml
88 Kč

Novinka

Duck® Fresh Discs® – čistič WC Fruitopia Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.

Duck Fresh Discs duo refill Fruitopia 2x36 ml
169 Kč

Novinka

Duck® Fresh Discs®-čistič WC Fruitopia náplň. Šťavnatá vůně vzniklá kombinací zelených jablek, granátového jablka a čerstvě utržených jahod se svěží mátou.

Duck Fresh Discs čistič WC s vůní limetky 36 ml
78 Kč

Odrážky •udržuje hygienickou čistotu vašeho WC •zamezuje usazování vodního kamene •přípravek bezpečný pro septiky •jednoduchá aplikace •výdrž až 8 týdnů •svěží vůně limetky Popis Popis Duck Fresh Discs představuje první náhradu za klasické WC závěsy.

Duck Power čistič WC, odstraňovač skrvn levandule 750 ml
58 Kč

Novinka

Popis Odstraňuje vodní kámen, skvrny a pachy. Po spláchnutí se ve WC míse vytvoří ochranná vrstva, která brání tvorbě skvrn i mezi čištěními.Husté tekuté čističe Duck Power Odstraňovač skrvn ve formě gelu, které vyřeší vaše konkrétní problémy s toaletou.

Duck Fresh Discs Floral Fantasy 36 ml
88 Kč

Novinka

Duck® Fresh Discs®-čistič WC Floral Fantasy. Vůně plná rozkvetlých růží, pivoněkse špetkou jasmínu podtržená uklidňující meduňkou.

Duck 100% odstraňovač vodního kamene 750 ml
83 Kč

Novinka

Popis Návod pro použití:  Čištění a odstranění vodního kamene: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy a nechte působit 15 minut. 4.

Duck Fresh Discs čistič WC marine náplň 2 x 36 ml
166 Kč

Novinka

Popis WC gel – náhradní náplň. Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Čtěte návod pro použití na vnitřní straně balení. Použijte držák ze základního balení, který není součástí tohoto výrobku.

Duck Active Clean Citrus závěsný WC čistič 38,6 g
66 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nový tuhý WC blok Duck Active Clean Citrus, vytváří bohatou pěnu a dlouhotrvající vůni, která zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí. Způsob skladování: v suchu, temnu, 5–25 °C

Duck Active Clean Floral Fantasy závěsný čistič WC 38,6 g
66 Kč

Novinka

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod pro použití: Ujistěte se, že WC mísa je čistá. 1. Rozbalte háček a zavěste ho za okraj WC mísy. 2. Upravte umístění tak, aby přes závěs tekla voda při splachování. 3.

Duck Active Clean Fruitopia 38,6 g
66 Kč

Novinka

Duck Active Clean závěsný tuhý prostředek působí jako prevence proti vodnímu kameni, čistí, pění a voní až do posledního spláchnutí. Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.

Duck Active Clean Marine závěsný WC čistič 38,6 g
66 Kč

Novinka

Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod pro použití: Ujistěte se, že WC mísa je čistá. 1. Rozbalte háček a zavěste ho za okraj WC mísy. 2.

Duck Active Clean Pine závěsný WC čistič 38,6 g
66 Kč

Novinka

•Nový závěsný čistič WC. •Dokonalá kombinace bohaté čisticí pěny a dlouhotrvající svěžesti pomáhá udržet Vaši toaletu zářivě čistou a provoní ji s každým spláchnutím! •Voda aktivuje inovativní složení které vytváří 4× více pěny.

Duck Active Clean Tropical Sunshine závěsný WC čistič 38,6 g
66 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod pro použití: Ujistěte se, že WC mísa je čistá. 1. Rozbalte háček a zavěste ho za okraj WC mísy. 2.

Duck Aqua Blue 4in1 duonáplň 2 x 40g
75 Kč

Novinka

Popis Náplň do závěsného čističe WC, který zbarví vodu při každém spláchnutí! Návod na použití: 1. Neodstraňujte ochranný film, rozpustí se ve vodě. 2. Po spotřebování vyjměte držák, zlikvidujte nerozpuštěné zbytky, a náplň nahraďte novou. 3.

Duck Tekutý WC čistič Fruitopia 750 ml
69 Kč

Novinka

Duck® Deep Action Gel-Fruitopia™ čisticí a dezinfekční přípravek na WC mísu. ZLIKVIDUJE 99,9% BAKTERIÍ. Šťavnatá vůně vzniklá kombinací zelených jablek, granátového jablka a čerstvě utržených jahod se svěží mátou.