DUIF Váza "ORLANDO" 14 × 25 cm, sklo
6x

DUIF Váza "ORLANDO" 14 × 25 cm, sklo

148 Kč

DUIF Váza „ORLANDO“ 14 × 25 cm, sklo je elegantním a praktickým doplňkem do každé domácnosti, který zaujme v jakékoli místnosti. Vázu lze použít univerzálně – jak na živé květiny, tak na výzdobu umělými květinami, jež vám nikdy neuvadnou.

Od prodejce MALL
DUIF Mísa "DENTA" 19 × 8 cm, čirá
3x

DUIF Mísa "DENTA" 19 × 8 cm, čirá

155 Kč

DUIF Mísa „DENTA“ 19 × 8 cm, čirá je moderním a praktickým doplňkem do každé domácnosti, který zaujme v jakékoli místnosti. Mísu lze použít univerzálně – jak na živé květiny, tak na výzdobu umělými květinami, jež vám nikdy neuvadnou.

Od prodejce MALL
DUIF Váza "BANGS" 37 × 14,5 cm, sklo

DUIF Váza "BANGS" 37 × 14,5 cm, sklo

357 Kč
340 Kč

DUIF Váza „BANGS“ 37 × 14,5 cm, sklo je moderním a praktickým doplňkem do každé domácnosti, který zaujme v jakékoli místnosti. Vázu lze použít univerzálně – jak na živé květiny, tak na výzdobu umělými květinami, jež vám nikdy neuvadnou.

Od prodejce MALL

Duif International je domovem rozmanité řady značek, které lze použít k vytvoření zvláštní atmosféry a zkušeností pro koncového zákazníka. Díky této rozmanitosti je sortiment produktů Duif tak jedinečný, protože značky jsou doplňkové a působivé jak jednotlivě, tak v kombinaci s ostatními. Náš sortiment je pečlivě složen ze základních, trendových a tématických produktů. Vlastním stylem a sledováním trendů jsme vytvořili moderní, výraznou, rozmanitou a bohatou škálu produktů, které vyhoví všem potřebám našich zákazníků. Náš sortiment zahrnuje naši vlastní kolekci Duif, Close2Real a MAR10collection.