Durgol Odvápňovač durgol® swiss espresso® 2 x 125 ml
196 Kč

Speciální odvápňovač pro všechny kvalitní přístroje na espresso Durgol® swiss espresso® - speciální tekutý odvápňovač pro všechny kvalitní přístroje na espreso.Použití: doporučuje se pro všechny moderní automatickéa poloautomatické kávovary, pákové kávovary, presovače i přístroje na porcovanou káv…

Durgol Testovací proužek k určení tvrdosti vody
49 Kč

Testovací proužek – slouží k orientačnímu určení tvrdosti vody doma i ve firmě. Na plastovém pásku je naneseno pět segmentů reagujících s vodním kamenem rozpuštěným ve vodě.

Durgol Dávkovací sada ke kanystru 10 l - výpustný kohout + odměrka
199 Kč

Dávkovací sada ke kanystru 10 l - pomáhá často, snadno a přesně odměřovat potřebné množství tekutiny přímo z kanystru. Vodotěsný kohout nahrazuje originální uzávěr kanystru, který tak může být trvale položen v pohotovostní poloze. Systém odvzdušnění kohoutu zajišťuje nepřerušovaný tok kapaliny.

Durgol Odvápňovač durgol® bathroom 500 ml Originál
99 Kč

Silná odvápňovací pěna durgol® bathroom - vyčistí rychle a do vysokého lesku vodovodní baterie, další armatury i přilehlé povrchy. Použití: durgol® bathroom odstraňuje vápenaté usazeniny z vodovodních baterií, obkladů, sprchových koutů a vanových zástěn a zanechává je dokonale lesklé.

Durgol Odvápňovač durgol® kitchen 500 ml
99 Kč

Silná čistící pěna durgol® kitchen 500 ml – vyčistí rychle a do vysokého lesku vodovodní baterie, další armatury i přilehlé povrchy v kuchyni i koupelně, dřezy, obklady, armatury, sporák.