10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Duux Sphere White Duux Tag cartridge
Duux Sphere White

Osobní čistička vzduchu Duux Sphere White je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosi. Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje. Vestavěný ionizátor uvolňuje negativní ionty do vzduchu, aby zachytil drobné částice a nasál je do HEPA filtru, čímž produkuje čistý vzduch.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Sphere Black Duux Tag cartridge
Duux Sphere Black

Osobní čistička vzduchu Duux Sphere Black je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosi. Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje. Vestavěný ionizátor uvolňuje negativní ionty do vzduchu, aby zachytil drobné částice a nasál je do HEPA filtru, čímž produkuje čistý vzduch.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Tag cartridge Duux Tag cartridge
Duux Tag cartridge

Vodní filtr a antibakteriální filtr do zvlhčovače vzduchu. Duux Tag cartridge je snadno udržovatelný a zajišťuje vypouštění pouze čisté páry bez bakterií a virů. Jeho životnost je přibližně 6 měsíců, určen do zvlhčovače vzduchu Duux Tag.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Bright Black Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 Black
Duux Bright Black

Čistička vzduchu s výkonem 200 m3/hod vhodná pro místnostti o velikosti až 27 m2. Duux Bright Black je vybavena HEPA filtrem H13, LED displejem, senzorem kvality ovzduší, časovačem a vestavěným ionizátorem. Možnost připojení přes aplikaci DUUX. Kompatibilní s hlasovými asistenty.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 Black Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 Black
Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 Black

Zvlhčovač vzduchu v kompaktním provedení vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Duux TAG 2 Black využívá ultrazvukovou technologii, která je energeticky úsporná. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Bright White Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 Black
Duux Bright White

Čistička vzduchu s výkonem 200 m3/hod vhodná pro místnostti o velikosti až 27 m2. Duux Bright White je vybavena HEPA filtrem H13, LED displejem, senzorem kvality ovzduší, časovačem a vestavěným ionizátorem. Možnost připojení přes aplikaci DUUX. Kompatibilní s hlasovými asistenty.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux konvektor Edge 2000 SMART, bílý Duux konvektor Edge 2000 SMART, bílý
Duux konvektor Edge 2000 SMART, bílý

Výkonný konvektor Duux Edge 2000 SMART s dálkovým ovládáním nabízí 3 stupně výkonu, časovač, plánovač a spoustu dalších funkcí včetně možnosti ovládání chytrým telefonem. Lze jej namontovat na stěnu nebo volně postavit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Duux obal na ventilátory Duux konvektor Edge 2000 SMART, bílý
Duux obal na ventilátory

Obal na ventilátory z lehkého tkaného materiálu perfektně padne kolem ventilátoru Whisper. Duux obal na ventilátory brání poškrábání, poškození a zaprášení. Pouzdro lze v horní části utáhnout šnůrkou.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Čistička vzduchu Duux Tube Duux konvektor Edge 2000 SMART, bílý
Duux Čistička vzduchu Duux Tube

Čistička vzduchu Duux Tube je nejen velice výkonná, ale i velmi vzhledná.Pro místnost o ploše až 110 m².Možné ovládat pomocí mobilní aplikace.Výkon a konektivitaElegance a výkon se spojují v Tube, SMART čističce vzduchu s ohromující kapacitou 550 m³ za hodinu (CADR = Clean Air Delivery Rate).

můžete mít 11.3. - 13.3.

Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 White Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07
Duux zvlhčovač vzduchu TAG 2 White

Zvlhčovač vzduchu v kompaktním provedení vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Duux TAG 2 White využívá ultrazvukovou technologii, která je energeticky úsporná. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07 Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07
Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07

Horkovzdušný ventilátor 2 v 1 s příkonem 1800 W. Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07 nabízí 3 regulace vytápění, 2 rychlosti ventilátoru a termostat. Pojistka proti přehřátí a bezpečnostní vypínač v případě převrácení se postarají o bezpečný provoz. Bezplatná aplikace Duux.

můžete mít DNES

Od MALL
Duux Sphere Filter (HEPA+Carbon) Duux Threesixty Smart Fan + Heater DXFH07
Duux Sphere Filter (HEPA+Carbon)

Hepa + Carbonový filtr pro čističku vzduchu Duux Sphere.

můžete mít 8.3.

Od MALL
Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART Black Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART Black
Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART Black

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu v minimalistickém designu vhodný pro místnosti do 30 m2. Duux BEAM Mini 2 SMART Black je vybaven LED displejem, časovačem a nastavitelnou úrovní uvolňování páry. K dispozici je také bezplatná aplikace Duux.

můžete mít 8.3.

Od MALL
Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART White Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART Black
Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART White

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu v minimalistickém designu vhodný pro místnosti do 30 m2. Duux BEAM Mini 2 SMART White je vybaven LED displejem, časovačem a nastavitelnou úrovní uvolňování páry. K dispozici je také bezplatná aplikace Duux.

můžete mít 8.3.

Od MALL
Duux baterie k Whisper Flex Duux zvlhčovač vzduchu BEAM Mini 2 SMART Black
Duux baterie k Whisper Flex

Baterie k ventilátoru Duux baterie k Whisper Flex s výdrží minimálně 3 hodiny.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Značka Duux byla založena v Holandsku v roce 1996 Markem Angenentem. Jejím hlavním cílem je zajistit co nejlepší kvalitu vzduchu uvnitř vašeho domova.

Portfolio produktů nabízí zákazníkům čističky vzduchu, zvlhčovače, odvlhčovače a aroma difuzéry. Kromě produktů zajišťující úpravu vzduchu nalezneme v nabídce také dětské projektory, které zpříjemňují usínání vašeho dítěte.

Přednostmi produktů Duux je jejich funkčnost a skvělý design, který potvrzuje ocenění IF Design award. Produkty se prodávají ve 30ti zemích po celém světě.