Duux Sphere White
11x

Duux Sphere White

2 036 Kč

Osobní čistička vzduchu Duux Sphere White je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosi. Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje. Vestavěný ionizátor uvolňuje negativní ionty do vzduchu, aby zachytil drobné částice a nasál je do HEPA filtru, čímž produkuje čistý vzduch.

Od prodejce MALL
Duux Sphere Black
14x

Duux Sphere Black

2 024 Kč

Osobní čistička vzduchu Duux Sphere Black je ideální pro menší prostory a může s vámi cestovat z místnosti do místnosi. Funguje také jako odpařovač pro esenciální oleje. Vestavěný ionizátor uvolňuje negativní ionty do vzduchu, aby zachytil drobné částice a nasál je do HEPA filtru, čímž produkuje čistý vzduch.

Od prodejce MALL
Duux Tag
24x

Duux Tag

2 099 Kč
2 005 Kč

Další nabídka za 1 872 Kč

Kompaktní a účinný zvlhčovač vzduchu Duux Tag vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Dopřejte si maximálně kvalitní vzduch, i když máte zapnuté topení. Tag je velice tichý, jelikož je pára tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro člověka neslyšitelné. Další výhodou ultrazvukové technologie je energetická úspora. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.

Od prodejce MALL
Duux TAG Black
13x

Duux TAG Black

2 399 Kč

Kompaktní zvlhčovač vzduchu vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Duux TAG Black je velice tichý, jelikož je pára tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro člověka neslyšitelné. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.

Od prodejce MALL
Duux Beam Mini White DXHU07

Duux Beam Mini White DXHU07

3 999 Kč
3 799 Kč

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu v minimalistickém designu vhodný pro místnosti do 30 m2. Duux Beam Mini White DXHU07 je vybaven LED displejem, časovačem a nastavitelnou úrovní uvolňování páry. Bezplatná aplikace Duux.

Od prodejce MALL
Duux Beam Mini Black DXHU06

Duux Beam Mini Black DXHU06

3 999 Kč
3 799 Kč

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu v minimalistickém designu vhodný pro místnosti do 30 m2. Duux Beam Mini Black DXHU06 je vybaven LED displejem, časovačem a nastavitelnou úrovní uvolňování páry. Bezplatná aplikace Duux.

Od prodejce MALL
Duux aroma olej Eucalyptus
16x

Duux aroma olej Eucalyptus

349 Kč
338 Kč

Esenciální olej s vůní eukalyptu Duux Aromatherapy Eucalyptus pro zvlhčovače vzduchu Maxxo Duux dokáže eliminovat až 99,9 % virů a bakterií. Podporuje léčbu horních a dolních cest dýchacích s relaxačním účinkem.

Od prodejce MALL
Duux Beam White DXHU05
2x

Duux Beam White DXHU05

5 299 Kč
4 899 Kč

Další nabídka za 3 846 Kč

Zvlhčovač vzduchu s ultrazvukovou technologií je vhodný do místnosti o velikosti 40 m2. Duux Beam White DXHU05 je vybaven LED displejem, časovačem a nastavitelnou úrovní uvolňování páry. Možnost ovládání pomocí aplikace DUUX.

Od prodejce MALL
Duux Whisper Gray
3x

Duux Whisper Gray

3 490 Kč

 Designový ventilátor s příkonem 27 W může být použit jako stolní nebo stojanový. Duux Whisper Gray disponuje průměrem 34 cm, až 26 rychlostmi a digitálním LED displejem s dotykovým ovládacím panelem. Nízká hlučnost – 13 dB. Dálkový ovladač.

Od prodejce MALL
-19%
Duux Whisper Smart Black
3x

Duux Whisper Smart Black

4 599 Kč
3 695 Kč

Ventilátor 2 v 1, který můžete použít jako stolní nebo stojanový. Duux Whisper Smart Black můžete ovládat pomocí aplikace, ručně nebo dálkovým ovladačem. Přístroj disponuje 26 rychlostmi, vertikální i horizontální oscilací a časovačem. Nastavitelná výška 51 a 88 cm.

Od prodejce MALL
Duux Čistička vzduchu SPHERE Black DUAP01
1x

Duux Čistička vzduchu SPHERE Black DUAP01

1 999 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistička vzduchu SPHERE Black DUAP01 udržujte své osobní prostředí čisté a šetřete místo stylově. Tento kompaktní, elegantní čistič vzduchu je ideální pro menší prostory a může s Vámi dokonce cestovat z místnosti do místnosti.

Partner: Vivantis

Značka Duux byla založena v Holandsku v roce 1996 Markem Angenentem. Jejím hlavním cílem je zajistit co nejlepší kvalitu vzduchu uvnitř vašeho domova.

Portfolio produktů nabízí zákazníkům čističky vzduchu, zvlhčovače, odvlhčovače a aroma difuzéry. Kromě produktů zajišťující úpravu vzduchu nalezneme v nabídce také dětské projektory, které zpříjemňují usínání vašeho dítěte.

Přednostmi produktů Duux je jejich funkčnost a skvělý design, který potvrzuje ocenění IF Design award. Produkty se prodávají ve 30ti zemích po celém světě.