E-Collar Beeper E-collar
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Beeper pro elektronické obojky E-collar, slouží k demonstraci času a síly impulzu při výcviku psa. Trenér může učit majitele psa používat EO ve správnou chvíli. Kompatibilní s většinou elektronických obojků.

E-Collar BP 504 elektronický obojek proti štěkání
4 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečný protištěkací obojek renomovaného výrobce z USA E-collar Technologies. Velmi kvalitní provedení a pokročilá technologie zaručuje 100% efekt a spolehlivost v každém prostředí. Nabízí unikátní funkci – počítadlo štěknutí. Je vyráběn ze speciálního plastu, který je antibakteriální.

E-Collar E-collar Bungee obojek z Biothanu
990 Kč

Precizní obojek vyrobený z biothanu, který je násobně pevnější, než kůže. Pružná guma pro pohodlí a dokonalé přilnutí elektronických obojků. Vyrobeno v USA. Šíře 24mm.

E-Collar E-collar DF-1000 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
11 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický ohradník E-collar DF-1000 z USA je exkluzivní zařízení, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit a chránit tak vašeho psa. Vhodný pro náročné psy i náročné páníčky. Neviditelný plot E-collar DF-1000 je vhodný pro všechny psy od cca 5-ti kg až pro ty největší a nejodolnější.

E-Collar E-collar držák na vysílačku
790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický držák na vysílačku výcvikového obojku. Lanko lze vytáhnout až na 60cm, vysílačku lze pohodlně držet prakticky v jakékoliv poloze. Kompatibilní s téměř všemi vysílačkami výcvikových obojků.

E-Collar Easy Educator EZ-900elektronický výcvikový obojek
10 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

E-Collar Easy Educator EZ-900 je elektronický výcvikový obojek s dosahem až 800 m a funkcemi zvuk ve 4 úrovních, 7 stupňů vibrací a impulzy ve 100 stupních. Vysílač i přijímač jsou vodotěsné a odolné vůči nárazům.

E-Collar FT-330 Finger Trainer Educator
7 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

E-Collar FT-330 je nejnovější inovativní elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace a impulz ve 100 úrovních, který vhodný pro malé i velké plemena psů. Na dosah 800m můžete cvičit i 2 psy zároveň.

E-Collar Tactical K9-400 elektronický výcvikový obojek
12 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

E-Collar Tactical K9–400 je vysoce kvalitní elektronický výcvikový obojek s dosahem až 1 200 m a nabídkou funkcí zvuk, vibrace, impulz ve 100 úrovních a Booster.