Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

E plus M

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
E plus M Dívčí sluneční brýle Harry Potter E plus M Chlapecká kšiltovka Plamínek a čtyřkoláci - Let's Blaze!
E plus M Dívčí sluneční brýle Harry Potter

Dětské sluneční brýle Harry Potter a sova Hedvika. Jsou vyrobeny z lehkého, ale houževnatého transparentního polykarbonátu. Nejsou jen módním doplňkem pro holky, ale ochrání jejich zrak před nebezpečným UV zářením i větrem a prachem. Tyto dětské sluneční brýle poskytují ochranu UV 400.

můžete mít 3.4.

E plus M Chlapecká kšiltovka Plamínek a čtyřkoláci - Let's Blaze! E plus M Chlapecká kšiltovka Plamínek a čtyřkoláci - Let's Blaze!
E plus M Chlapecká kšiltovka Plamínek a čtyřkoláci - Let's Blaze!

Dětská baseballová čepice Plamínek a čtyřkoláci – Blaze and the Monster Machines. Přední stranu čepice zdobí obrázek závodního auta Plamínka a jeho kamarádů. Zadní strana čepice a spodní část kšiltu je modrá, nebo oranžová – viz výběr barvy.

můžete mít 3.4.

E plus M Dětská pláštěnka Zajíček Bing E plus M Chlapecká kšiltovka Plamínek a čtyřkoláci - Let's Blaze!
E plus M Dětská pláštěnka Zajíček Bing

Dětská pláštěnka Zajíček Bing. Je vyrobena z měkkého, ale přesto pevného PVC, se zapínáním na druky a s větráním v podpaží. Tuto dětskou pláštěnku dodáváme ve velikostech 98/104, nebo 110/116. Upozornění: Cena tohoto zboží se může lišit dle velikosti.

můžete mít 3.4.

E plus M Chlapecké protiskluzové ponožky s nopky Tlapková patrola E plus M Chlapecké protiskluzové ponožky s nopky Tlapková patrola
E plus M Chlapecké protiskluzové ponožky s nopky Tlapková patrola

Dětské ponožky / papuče (2 v 1) s protiskluzovou podrážkou s nopky Tlapková patrola – Paw Patrol – motiv policista Chase. Jsou ideální pro chůzi a běhání po kluzkém povrchu doma. Podrážka je silná, měkká a proto jsou ponožky pohodlné a vaše dítě si je jistě oblíbí.

můžete mít 3.4.

E plus M Dívčí vystřelovací deštník Tlapková patrola - Girl Pups E plus M Chlapecké protiskluzové ponožky s nopky Tlapková patrola
E plus M Dívčí vystřelovací deštník Tlapková patrola - Girl Pups

Dětský vystřelovací deštník pro holky Tlapková patrola - Paw Patrol – motiv Girl Pups. Konstrukce deštníku je lehká, ale přitom pevná a je vybavena samo rozevíracím mechanismem. Potah deštníku je vyroben z transparentního polyolefinového elastomeru (POE), což zaručuje vysokou odolnost.

můžete mít 3.4.

E plus M Dívčí transparentní vystřelovací deštník Barbie E plus M Chlapecké protiskluzové ponožky s nopky Tlapková patrola
E plus M Dívčí transparentní vystřelovací deštník Barbie

Dětský vystřelovací deštník pro holky Barbie. Konstrukce deštníku je lehká, ale přitom pevná a je vybavena samo rozevíracím mechanismem. Potah deštníku je vyroben z transparentního polyolefinového elastomeru (POE), což zaručuje vysokou odolnost.

můžete mít 3.4.

E plus M Chlapecké plavky boxerky Plamínek - On track Off Road E plus M Chlapecké plavky boxerky Plamínek - On track Off Road
E plus M Chlapecké plavky boxerky Plamínek - On track Off Road

Plavky boxerky pro kluky Plamínek a čtyřkoláci - Monster truck Blaze – motiv On track Off Road. Přední stranu plavek zdobí obrázek terénního auta Plamínka. Na přední části je z vnitřní strany jemná bílá podšívka. Zadní část plavek je tmavě modrá. V pase je dostatečně široká guma, aby netlačila.

můžete mít 3.4.

E plus M Chlapecké punčocháče Spiderman Červené 104-134 cm E plus M Chlapecké plavky boxerky Plamínek - On track Off Road
E plus M Chlapecké punčocháče Spiderman Červené 104-134 cm

Dětské punčošky | punčocháče pro kluky Spiderman – MARVEL.

můžete mít 3.4. - 4.4.

E plus M Dětské sluneční brýle Tlapková patrola - Be Happy E plus M Chlapecké plavky boxerky Plamínek - On track Off Road
E plus M Dětské sluneční brýle Tlapková patrola - Be Happy

Dívčí sluneční brýle Tlapková Patrola – Paw Patrol – motiv Be Happy. Jsou vyrobeny z lehkého, ale houževnatého transparentního polykarbonátu. Nejsou jen módním doplňkem pro malé slečny, ale ochrání jejich zrak před nebezpečným UV zářením i větrem a prachem.

můžete mít 3.4.

E plus M Multifunkční šátek s fleecem / nákrčník PEPPA PIG E plus M Multifunkční šátek s fleecem / nákrčník PEPPA PIG
E plus M Multifunkční šátek s fleecem / nákrčník PEPPA PIG

Dopřejte dětem komfort, teplo a pohodlí ve formě kvalitního nákrčníku z příjemného fleecového materiálu kombinovaného s polyesterem, který zahřeje a ochrání před chladem.

můžete mít 3.4. - 4.4.

E plus M Dívčí sluneční brýle Zajíček Bing E plus M Multifunkční šátek s fleecem / nákrčník PEPPA PIG
E plus M Dívčí sluneční brýle Zajíček Bing

Dětské sluneční brýle Zajíček Bing. Jsou vyrobeny z lehkého, ale houževnatého transparentního polykarbonátu. Nejsou jen módním doplňkem pro malé slečny, ale ochrání jejich zrak před nebezpečným UV zářením i větrem a prachem. Tyto dětské sluneční brýle poskytují ochranu UV 400.

můžete mít 3.4.

E plus M Multifunkční nákrčník Spiderman MARVEL E plus M Multifunkční šátek s fleecem / nákrčník PEPPA PIG
E plus M Multifunkční nákrčník Spiderman MARVEL

Chlapecký multifunkční šátek s motivem Spiderman MARVEL. Univerzální nákrčník lze využít jako šátek kolem krku, k zakrytí úst i nosu nebo jako čelenku. Multifunkční šátek v modrém provedení má rovný střih a tabulární design.

můžete mít 31.3.

Značka E plus M přináší skvělé dětské oblečení, které vašim dětem poskytne pohodlí po celý den. V repertoáru značky objevíte úžasné módní kousky s oblíbenými pohádkovými hrdiny.