Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ed Hardy XO Decanter Rare Bronze New Ed Hardy VSOP Fine Champagne Cognac 40% 0,7l
Ed Hardy XO Decanter Rare Bronze New

Hardy Cognac X.O. Rare Vás na první pohled zaujme pověstnou jantarovou barvou. Vůně je magická po čerstvých okvětních lístcích růží a doutnících. Hedvábná textura ještě více umocňuje velikost tohoto cognacu s neuvěřitelně dlouhým závěrem.

můžete mít 24.04 - 25.04

Ed Hardy VSOP Fine Champagne Cognac 40% 0,7l Ed Hardy VSOP Fine Champagne Cognac 40% 0,7l
Ed Hardy VSOP Fine Champagne Cognac 40% 0,7l

VSOP Fine Champagne Cognac 40% 0,7lHardy V.S.O.P. je směsí koňaků z oblasti Champagne, který Vás okouzlí svojí bronzovou barvou a hlubokými a atraktivními odstíny. Aroma s tóny čerstvých hrušek, které se rozvíjejí do hřejivých tónů vlašských ořechů spolu s pikantní skořicí.

můžete mít 24.04 - 25.04

Extravagantní, nevšední, osobitá a jdoucí proti pravidlům! Taková je módní značka Ed Hardy, kterou založil umělec Don Ed Hardy. Díky tomu, že studoval grafický tisk a také se velmi věnoval všemu kolem tetování dokázal vtisknout značce nenapodobitelný styl, který je založen na originálních motivech a ornamentech. Dnes pro Ed Hardy navrhuje Christian Audigier, který jde cestou zakladatele Ed Hardy a tvoří nekonvenční oblečení a módní doplňky, jež si oblíbili lidé po celém světě a to včetně mnoha celebrit a ikon stylu, patří mezi ně například Brad Pitt nebo Madonna. Ed Hardy vás nenechá zapadnout v davu!