Edeka Elkos tekuté mýdlo, náhradní náplň med a mléko - 750 ml
46 Kč

Tekuté mýdlo, náplň - náhradní náplň mýdla německé značky má příjemnou vůni medu a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.

Edeka Elkos tekuté mýdlo limetka a podmáslí - 500 ml
42 Kč

Tekuté mýdlo – tekuté mýdlo s dávkovačem německé značky má příjemnou vůni limetky a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.

Edeka Elkos tekuté mýdlo, náhradní náplň mořský sen - 750 ml
46 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tekuté mýdlo, náplň - náhradní náplň mýdla německé značky má příjemnou vůni moře a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.

Edeka Elkos tekuté mýdlo mořský sen - 500 ml
33 Kč

Tekuté mýdlo – tekuté mýdlo s dávkovačem německé značky má příjemnou vůni moře a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.

Edeka Elkos tekuté mýdlo, náhradní náplň sensitive - 750 ml
46 Kč

Tekuté mýdlo, náplň - náhradní náplň mýdla německé značky má příjemnou vůni sensitive a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.

Edeka Elkos tekuté mýdlo mléko a med - 500 ml
36 Kč

Tekuté mýdlo – tekuté mýdlo s dávkovačem německé značky má příjemnou vůni medu a zároveň obsahuje mléčné proteiny. Díky speciální kombinaci jemných mycích a čistících substancí toto mýdlo výborně a šetrně vyčistí a hydratuje vaši pokožku. Vyrobeno v Německu.