Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EET-POS Pokladna a platební terminál v jednom z Vašeho mobilu díky aplikaci GP TOM a pokladní aplikací EET-POS s tiskárnou bez měsíčních paušálů a s bonusem v podobě modulu MDS-1. EET-POS Pokladna a platební terminál v jednom z Vašeho mobilu díky aplikaci GP TOM a pokladní aplikací EET-POS s tiskárnou bez měsíčních paušálů a s bonusem v podobě modulu MDS-1.
EET-POS Pokladna a platební terminál v jednom z Vašeho mobilu díky aplikaci GP TOM a pokladní aplikací EET-POS s tiskárnou bez měsíčních paušálů a s bonusem v podobě modulu MDS-1.

Pokladní apka EET-POS akceptuje karty díky propojení s aplikací GP Tom Global Payments. Apky stáhnete z googleplay. Tiskárna je připojena přes bluetooth, ale modul MDS1 umožní propojit váš tablet/telefon s čtečkou čárových kódů, pokladní zásuvkou, tiskárnou přes USB kabely a to všechny současně.

můžete mít 19.4. - 22.4.

EET-POS Osvědčený program pro EET s minimální nároky na výkon HW a na datovou komunikaci, proto i na starším zařízení s největší pravděpodobností bude fungovat skvěle. Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line.