-22%
Eichhorn Farma dřevěná 25 dílů, 36 x 51 cm

Eichhorn Farma dřevěná 25 dílů, 36 x 51 cm

799 Kč
619 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná farma s oplocením a základnou o rozměrech 36 × 51 cm. Součástí jsou 2 hospodářské budovy a figurky. Skvělý doplněk do každého pokojíku malého farmáře. Děti si mohou hrát na chod farmy a poznat tak návyky zvířat i farmářů.

Od prodejce MALL
Eichhorn Dřevěné ptačí krmítko

Eichhorn Dřevěné ptačí krmítko

479 Kč
Novinka

S touto sadou si můžete jednoduše sestavit a pomocí barviček ozdobit vlastní budku pro ptáčky. Tato sada obsahuje lipové dřevo pro sestavení krmítka pro ptáčky. Vše potřebné pro výrobu najdeš uvnitř balení.

Od prodejce MALL
-20%
Eichhorn Stavebnice Constructor 6 Bagr, 140 dílů
4x

Eichhorn Stavebnice Constructor 6 Bagr, 140 dílů

1 099 Kč
869 Kč
Doprava zdarma

Dřevěná stavebnice, ze které lze sestavit 6 modelů – bagr, traktor s drapákem, kolový nakladač, rypadlo, unimog a nakladač – udělá radost každému malému konstruktérovi. Rozvíjejte ve svých dětech představivost a jemnou motoriku právě s touto stavebnicí.

Od prodejce MALL

Německá značka dřevěných hraček Eichhorh je jedním z největších německých producentů dřevěných hraček. Značka Eichhorn je součástí německého hračkářekého gigantu Simba a je jejím oporou. I díky výrobě a distribuci dřevěných hraček je Simba pátým největším distributorem hraček na světě. Přírodní materiály se stále více prosazují do portfólií výrobních firem na hračky. Stejně tak získávají stále větší oblibu u dětí a jejich rodičů.

Skladba sortimentu dřevěných hraček Eichhorn je skutečně pestrá a oslovuje děti věku 1-12let. Pro nejmenší děti jsou v nabídče hračky rozvíjející především motoriku, jsou to skládačky, kostky a například puzzle. Pro větší kluky jsou v široké nabídce různé montovací hračky, dílny a především mašinky a vláčkodráhy. Děvčada mohou vybírat z domečků pro panenky s širokým příslušenstvím, kuchyněk a domácích potřeb.