El Puente BIO želatinové bonbóny s guaranou, 100 g
40 Kč

Kyselé želatinové bonbony s příchutí grapefruitů a rybízu a především povzbuzující guaranou s obsahem přírodního kofeinu. Osvěží Vás chutí a dodají energii. Guaranu pěstují podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade původní indiáni v Brazílii, třtinový  cukr drobní pěstitelé v Paraguay.

El Puente Koření v mlýnku WESTCOAST směs 60 g
100 Kč

Lahodná směs pepřů a citrusů, vhodná pro dochucení masa i zeleniny, v praktickém mlýnku. FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí.

El Puente Fairtrade omáčka - Chermoula, kořeněná, 240 ml
170 Kč

Chermoula je svěží omáčka plné chuti. Hodí se dokonale ke kuřecímu masu, jehněčímu a k severoafrickým jídlům. Citron, zelené papriky, koriand a papričky jalapeňo vytváří exotickou chuť. FAIR TRADE zlepšuje životní podmínky chudých rodin v rozvojových zemích a vylučuje dětskou práci.

El Puente BIO maniok chipsy - příchuť BARBECUE, 30g
28 Kč

Maniok pěstují drobní rolníci žijící na východní části ostrova Jáva. Maniok je pryšcovitá rostlina tropického pralesa, pochází z Brazílie. Chuť manioku je neutrální, má podobnou konzistenci jako brambory, ale vykazuje podstatně nižší obsah tuků – až o 30 %.

El Puente Koření v mlýnku - BUSHVELD směs, 50 g
125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osvěžující z směs sušených rajčat s bazalkou, olivami a pepřem v praktickém mlýnku. Oceníte při přípravě jídel inspirovaných italskou kuchyní, do zeleninových salátů stejně jako masových pokrmů.

El Puente Koření v mlýnku - směs HARISSA, 45 g
125 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pikantní směs koření podle tradičního recpetu z Maroka. Výtečně se hodí ke všem druhům masa, především pak k drůbežímu či rybám. Také rýže, zelenina a saláty získávají použitím harissy jedinečnou chuť.

El Puente BIO chipsy z manioku s příchutí rozmarýnu, 30g
28 Kč

Maniok pěstují drobní rolníci žijící na východní části ostrova Jáva. Maniok je pryšcovitá rostlina tropického pralesa, pochází z Brazílie. Chuť manioku je neutrální, má podobnou konzistenci jako brambory, ale vykazuje podstatně nižší obsah tuků – až o 30%.

El Puente BIO guarana v prášku, 100 g
368 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obsahuje kofein nazývaný guanin, který je na rozdíl od kofeinu v kávě vázán v tříslovinách. Proto se uvolňuje pomaleji a je v těle zadržován rovnoměrně. Jihoameričtí indiáni po generace využívali guaranu jako zdroj energie.

El Puente BIO Hořčice s bazalkou a rajčaty 235 g
126 Kč

Středně ostrá hořčice z Jižní Afriky obzvláště vhodná jako základ omáček, marinád a salátových dresinků. Výborně chutná také k sýru nebo masu. Vyrobena je podle pravidel fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje  chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.