10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Eldonex Arctic-Ice ECO-8700-WH Eldonex BodyFit digitální osobní váha, ČERNÁ
Eldonex Arctic-Ice ECO-8700-WH

Ochlazovač vzduchu může fungovat jako ochlazovač, zvlhčovač nebo jako ventilátor. Eldonex Arctic-Ice disponuje 4 rychlostmi proudění vzduchu a 3 provozními režimy. Přístroj můžete ovládat pomocí dotykového panelu nebo dálkového ovladače.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Eldonex DiamondPro přesná setinová váha Eldonex BodyFit digitální osobní váha, ČERNÁ
Eldonex DiamondPro přesná setinová váha

Setinová váha s přesností 0.01 g a maximální váživostí 100 g. Ideální pro profesionální i domácí použití k vážení kávy, čaje, droždí, zlata a šperků, léčiv a dalších drobných součástek. Eldonex DiamondPro je vybavena velkým modře podsvíceným LCD displejem, funkcí Tara na vynulování hmotnosti vážicí nádoby, funkcí postupného dovažování či měřením počtu kusů.

můžete mít DNES

Od MALL
Eldonex BodyFit digitální osobní váha, ČERNÁ Eldonex BodyFit digitální osobní váha, ČERNÁ
Eldonex BodyFit digitální osobní váha, ČERNÁ

Digitální osobní váha Eldonex BodyFit se zapne automaticky při vstupu na vážící plochu a ihned zahájí vážení. Naměřená hodnota se na displeji zobrazuje po dobu 10 sekund. Vážicí základna je zhotovena z bezpečnostního skla. Určeno pro osoby do hmotnosti 150 kg.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Eldonex vařič vajec EggMaster, BÍLÝ Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ
Eldonex vařič vajec EggMaster, BÍLÝ

Automatický vařič vajec pojme až 7 vajec. Eldonex EggMaster, BÍLÝ disponuje třemi režimy vaření, zvukovou signalizací po ukončení vaření a je vhodný pro všechny velikosti slepičích vajec.

můžete mít DNES

Od MALL
Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ
Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ

Kuchyňská váha s unikátní sendvičovou konstrukcí vážicí plochy ve formě dvouvrstvé kombinace skleněné desky a nerezového plátu. Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ je vybavena velkým kontrastním displejem, funkcí Tara na vynulování hmotnosti vážicí nádoby a funkcí postupného dovažování. 

můžete mít DNES

Od MALL
Eldonex WhiteStar kuchyňská váha, 5 kg, BÍLÁ Eldonex SteelGlass kuchyňská váha, 5 kg, SKLO+NEREZ
Eldonex WhiteStar kuchyňská váha, 5 kg, BÍLÁ

Kuchyňská váha s odnímatelnou vážící mísou a váživostí do 5 kg. Eldonex WhiteStar kuchyňská váha, 5 kg, BÍLÁ je vybavena velkým kontrastním displejem, funkcí Tara na vynulování hmotnosti vážicí nádoby a funkcí postupného dovažování. 

můžete mít DNES

Od MALL
Eldonex stojanový ventilátor CoolWind ESF-8010-BK, 40 cm, ČERNÝ Eldonex stojanový ventilátor CoolWind ESF-8010-BK, 40 cm, ČERNÝ
Eldonex stojanový ventilátor CoolWind ESF-8010-BK, 40 cm, ČERNÝ

Stojanový ventilátor o průměru 45 cm s 5 aerodynamickými transparentními lopatkami. Eldonex CoolWind nabízí 3 rychlosti a 3 provozní režimy. Praktická funkce časovače, plně automatické otáčení a stabilní základna. Infračervené dálkové ovládání všech funkcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výrobci designových ventilátorů a klimatizací