-16%
Elegante Poezie Bridge 2079/1 70x90 a 200x200 růžová - zánovní

Elegante Poezie Bridge 2079 70x90 a 200x200 - zánovní

6 809 Kč
5 716 Kč
Doprava zdarma
Zánovní

Výjimečný design a kvalitní zpracování to je značka Elegante. Povlečení Poesie – Bridge zobrazuje romantické barvy a zajistí pohodovou atmosféru ve vaší ložnici. Polštář je o rozměrech 70 × 90cm a přikrývka 20 × 200cm.

Od prodejce MALL

Biefeld - sídlo firmy Elegante, je tradiční místo známých německých textilních společností s mezinárodním významem. Elegante-bed-linen fashion GmbH existuje již více než 40 let jako výrobce ložního prádla. Společnost je na trhu velmi úspěšná, proslavená svými nároky kladenými na výrobu vysoce kvalitního ložního prádla ve svém vlastním výrobním závodě.

V jedinečném kreativním centru vzniká ročně 50-60 unikátních designů, které jsou určeny pro všechny interiéry. Elegantně zpracovávané jersey a saténové povlečení jsou vyrobené ze 100 % česané bavlny. Výrobci režných tkanin jsou s Elegante dlouholetými partnery. Tím je garantováno spojení kvality a dlouhodobé životnosti každé sady ložního prádla. Základní suroviny jako Jacquard, Interlock-Jersey, Maco-Satin (čisté hedvábí) pocházejí z Německa nebo z Asie a v Německu jsou pak zušlechťovány zpracováváním jako je potisk nebo probarvování.

Elegante Made in Germany je získána na základě splnění kritérií pro získání certifikátu Öko-Tex-Standart 100 v Německu a Itálii, protože společnost používá ekologické moderní materiály, šetrné k životnímu prostředí.

S Elegante si zákazník pořizuje luxusní design a kvalitu.