10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ella's Kitchen

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE ovocné pyré s mangem (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE ovocné pyré s mangem (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje šťavnatá jablíčka, mango, kokosové mléko, šťávu z pomeranče a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje pyré z vyzrálých jablek, banánů a voňavých malin, které doplňuje příjemně kyselá rebarbora – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánem (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánem (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje šťavnatá jablíčka, banány, meruňky, šťávu z marakuji a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje šťavnatá jablíčka, banány, černý rybíz, šťávu z granátového jablka a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Švestková svačinka 3x 70 g Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Švestková svačinka 3x 70 g

Úžasně šťavnatá a dobroučká – ovocná kapsička pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Švestková svačinka (70 g) neobsahuje konzervanty, umělá barviva, přidaný cukr, přidanou vodu ani lepek. Pyšní se BIO certifikací a má balení s praktickým uzávěrem.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Batáty, dýně a jablko 3x 120 g Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Batáty, dýně a jablko 3x 120 g

Ovocno-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm obsahuje šťavnatá jablíčka, dýni, batáty, borůvky a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě. Tato neobvyklá ale velice lahodná a zdravá kombinace jistě potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Hrušková svačinka 3x 70 g Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek 3x 20 g
Ella's Kitchen BIO Hrušková svačinka 3x 70 g

Úžasně šťavnatá a dobroučká – ovocná kapsička pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Hrušková svačinka (70 g) neobsahuje konzervanty, umělá barviva, přidaný cukr, přidanou vodu ani lepek. Pyšní se BIO certifikací a má balení s praktickým uzávěrem.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Mangová svačinka 3x 70 g Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek 3x 20 g
Ella's Kitchen BIO Mangová svačinka 3x 70 g

Úžasně šťavnatá a dobroučká – ovocná kapsička pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Mangová svačinka (70 g) neobsahuje konzervanty, umělá barviva, přidaný cukr, přidanou vodu ani lepek. Pyšní se BIO certifikací a má balení s praktickým uzávěrem.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek 3x 20 g Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek 3x 20 g
Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek 3x 20 g

Chutnají báječně a krásně se rozplývají na jazyku – křupky pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Křupky rajče a pórek (20 g) neobsahují konzervanty, barviva, přidaný cukr, přidaný sůl ani laktózu. Pyšní se BIO certifikací a mají tvar, který je přizpůsobený dětskému úchopu.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášek a brokolice 3x 120 g Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g)
Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášek a brokolice 3x 120 g

Ovocno-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm obsahuje hrušku, hrášek, brokolici a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě. Tato neobvyklá ale velice lahodná a zdravá kombinace jistě potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g)
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája 3 x 120 g

Spojení chutí domácích hrušek s exotickým mangem a papájou. Děti od ukončených 4 měsíců poznají sladké voňavé ovoce, z kterého také dostanou spoustu živin a energie. A tu v této době potřebují, aby dál dobře rostli a vyvíjeli se.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g) Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g)
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje šťavnatá jablíčka, banány, jahody, maliny, šťávu z vodního melounu a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Křupky mrkev a pastinák 3x 20 g Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Křupky mrkev a pastinák 3x 20 g

Chutnají báječně a krásně se rozplývají na jazyku – křupky pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Křupky mrkev a pastinák (20 g) neobsahují konzervanty, barviva, přidaný cukr, přidaný sůl ani laktózu. Pyšní se BIO certifikací a mají tvar, který je přizpůsobený dětskému úchopu.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Dušené hovězí maso s bramborami 3x 130 g Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Dušené hovězí maso s bramborami 3x 130 g

Zeleninovo-masový příkrm s bramborami je vhodný pro všechny děti od ukončeného 7. měsíce. Příkrm obsahuje kromě dušeného masa a brambor také poctivý zeleninový vývar, spoustu zeleniny a voňavé bylinky – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g) Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pro všechny děti od ukončeného 6. měsíce. Každá kapsička obsahuje šťavnatá jablíčka, kiwi, banány, hrušky, šťávu z hroznového vína a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Snídaně banán a jogurt 3x 100 g Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko a švestka 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Snídaně banán a jogurt 3x 100 g

Úžasně šťavnatá a dobroučká – ovocnojogurtová kapsička pro děti Ella's Kitchen 3× BIO Snídaně banán a jogurt (100 g) neobsahuje konzervanty, umělá barviva, přidaný cukr ani přidanou vodu. Náplň kapsičky má úžasně krémovou texturu. Pyšní se BIO certifikací a má balení s praktickým uzávěrem.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko a švestka 3x 120 g Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko a švestka 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko a švestka 3x 120 g

Ovocno-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm obsahuje šťavnatá jablíčka, mrkev, máslovou dýni, švestky a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě. Tato neobvyklá ale velice lahodná a zdravá kombinace jistě potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Mrkev, jablko a pastinák 3x 120 g Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko a švestka 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Mrkev, jablko a pastinák 3x 120 g

Ovocno-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm obsahuje šťavnatá jablíčka, mrkev, pastinák a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě. Tato neobvyklá ale velice lahodná a zdravá kombinace jistě potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka 3 x 120 g
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka 3 x 120 g

I když má tato kapsička hned zkraje názvu dětská rýže, nejvíc obsahuje voňavých meruněk a banánů, které jí dávají hlaďoučkou texturu a spoustu živin. Troška rýžové mouky je kromě jiného druhu živin odpovědná hlavně za konzistenci, která je vhodná pro malé mlsounky od ukončeného 4. měsíce.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko 3 x120 g Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka 3 x 120 g
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko 3 x120 g

Jablka spolu s jahodami a kapkou citronové šťávy. Tato jednoduchá kombinace v sobě skrývá vše, co ocení mlsné jazýčky i hladová bříška miminek od ukončeného 4. měsíce. Vyzrálé BIO ovoce v sobě obsahuje cukrů tak akorát, aby jim dodalo energii pro další růst, a spoustu živin, které v tomto věku také potřebují.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Kuřátko s kukuřičnou kaší 3x 130 g Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka 3 x 120 g
Ella's Kitchen BIO Kuřátko s kukuřičnou kaší 3x 130 g

Masovo-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 7. měsíce. Příkrm obsahuje šťavnaté kuřátko, poctivý zeleninový vývar, mléko a navíc spoustu zeleniny a svěžích bylinek – to vše v BIO kvalitě.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Ella's Kitchen BIO Banán s broskví 3 x 120 g) Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a tuřín 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Banán s broskví 3 x 120 g)

Ovocná kapsička s jemnými banány, kterým sekundují vyzrálé broskve zakápnuté citronovou šťávou. Obsahuje vše, co nasytí hladová bříška malých mlsounků od ukončeného 4. měsíce a co jim dodá živiny pro další růst. Jemná textura je uzpůsobena jejich věku.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a tuřín 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán 3 x 120 g

Hodně banánů a vyzrálá jablíčka spolu s kapkou citronové šťávy tvoří dokonalou harmonii chutí s jemnou texturou pro spokojená bříška malých strávníků. Nic víc v této kapsičce nehledejte. Nic víc totiž není zapotřebí, vše je v BIO kvalitě a bez přidaných cukrů. Mlsat ji můžou mrňouskové od 4 měsíců.

můžete mít DNES

Od MALL
Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a tuřín 3x 120 g Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a tuřín 3x 120 g
Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a tuřín 3x 120 g

Ovocno-zeleninový příkrm je vhodný pro všechny děti od ukončeného 4. měsíce. Příkrm obsahuje šťavnatá jablíčka, špenát, tuřín a trochu citronové šťávy – to vše v BIO kvalitě. Tato neobvyklá ale velice lahodná a zdravá kombinace jistě potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Ella's Kitchen jsou zdravé, vysoce kvalitní výrobky pro naše nejmenší. O jejich kvalitě svědčí úspěšný prodej ve více zemích a fakt, že výrobky nesou ochrannou známku. Velkou výhodou je praktické balení, které je nerozbitné, lehké a zároveň se dá z něj strava přímo konzumovat. Aby bylo jídlo stejně dobré jako domácí, neobsahuje žádnou přidanou sůl a cukry, přísady ani E-čka. V nabídce jsou ovocné, zeleninové a masové příkrmy, ovocné jogurty a tyčinky.