Ellini Dámská kožená peněženka Ema červená
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská kožená peněženka v poutavém lakovaném provedení, která je dostatečně velká a prostorná na vše co musíte mít při sobě. Luxusní lakovaný materiál a červená barva vás budou těšit vždy, když po ní sáhnete. Hlavní přihrádka je na druk, uvnitř dostatek místa na spousty karet či dokladů.


Ellini Dámská kožená peněženka Erika červená
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá dokladová peněženka na nejnutnější karty či peníze a dáte ji do každé kabelky nebo kapsy. Bezpečně tak uchováte vše, co v ní máte a budete se těšit krásným luxusním provedím v červené lakované kůži!  Luxusní a stylový kousek, který zaručeně potěší a poslouží!


Ellini Dámská kožená peněženka Erna červená
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská kožená peněženka klasického formátu, která uvnitř nabídne dostatek místa jak na drobné tak i papírové peníze.  Krásné provedení v luxusní lakované červené kůži vás bude těšit pokaždé, když po ní sáhnete!


Ellini Dámská kožená peněženka Jarmila červená
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská kožená dokladová peněženka v luxusním lakovaném červeném provedení je ideální doplněk do každé dámské kabelky. Důležité doklady či vizitky máte neustále při sobě a ještě se můžete tešit kvalitním a přitažlivým kouskem!


Ellini Dámská kožená peněženka Marika červená
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká dámská kožená peněženka, do které se vám vejde opravdu spousta věcí. Krásný a luxusní lakovaný materiál v červeném provedení je velice poutavý a žádaný. Pokaždé když po ní sáhnete z ní budete mít radost!


Ellini Dámská kožená peněženka Mia červená
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia je stylová a luxusní peněženka na doklady, karty či vizitky. Také do ní uložíte papírové peníze. Krásné provedení v červené lakované kůži je poutavé a velice příjemné. Vše co potřebujete mít při sobě a na svém místě!


Ellini Dámská kožená peněženka Otýlie červená
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská kožená peněženka do které uschováte peníze i doklady. Klasický tvar a luxusní lakované provedení z ní dělají kousek, ze kterého budete mít určitě radost.  Peněženka se otevírá na druk, uvnitř přihrádky na drobné mince se zipy, či kapsy na papírové peníze a doklady.


Ellini Dámská kožená peněženka Tatiana červená
779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Menší stylová a luxusní dámská peněženka. Krásné provedení v červené lakované kůži  je velice poutavé a dodá pocit luxustního kousku, který máte neustále při sobě. Peněženka má přihrádku na drobné mince na zip, kapsy na papírové peníze či doklady jsou na druk.