Emoji Citron & Limetka Sprchový gel 250ml (Německo)
47 Kč

Hydratační sprchový gel pokožku nejen že důkladně čistí, ale také vyživuje – pro obzvlášť pružný pocit pokožky. Tento produkt pro péči o tělo je 100% Přírodní: neobsahuje minerální oleje, silikony a živočišné přísady.

Emoji Candy Love Tělové mléko 250ml (Německo)
50 Kč

Emoji tělové mléko jistě vykouzlí úsměv na tváři. Obohacující formule dodává pokožce intenzivní vlhkost a chrání ji před vysušením. Nebeská vůně sladkých, ovocných bonbonů vyzařuje čistou radost a lehkost.

Emoji Ananas & Kokos Sprchový gel 250ml (Německo)
47 Kč

Hydratační sprchový gel pokožku nejen že důkladně čistí, ale také vyživuje – pro obzvlášť pružný pocit pokožky. Tento produkt pro péči o tělo je 100% přírodní: neobsahuje minerální oleje, silikony a živočišné přísady.

Emoji Citron & Limetka Deospray 150ml (Německo)
60 Kč

Upozornění: Extrémně hořlavý! Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření.

Emoji Fruity Lollipop Tělové mléko 250ml (Německo)
50 Kč

Emoji tělové mléko jistě vykouzlí úsměv na tváři. Obohacující formule dodává pokožce intenzivní hydrataci a chrání ji před vysušením. Nebeská vůně jahod a šťavnatého melounu vyzařuje čistou radost a lehkost.

Emoji Jahodový dort Tělové mléko 250ml (Německo)
50 Kč

Emoji tělové mléko jistě vykouzlí úsměv na tváři. Obohacující formule dodává pokožce intenzivní vlhkost a chrání ji před vysušením. Nebeská vůně smetanových sladkých jahodových dortů vyzařuje čistou radost a lehkost.