-34%
Emsa Květináč na zábradlí CITY 30x30 cm, bílá

Emsa Květináč na zábradlí CITY 30x30 cm

469 Kč
309 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Plastový květináč na zábradlí je odolný proti UV záření i mrazu. Šikovná technika upevnění a zavlažovací systém zajišťují velmi pohodlné používání a péči o květiny či bylinky a i na malém balkóně tak může vzniknout velká zahrada.

Od prodejce MALL
Emsa Konvice izolační 1300 ml

Emsa Konvice izolační 1300 ml

1 654 Kč
Doprava zdarma

Konvice izolační Emsa 1300 ml, termoska, nerez, pro studené i teplé, elegantní design, vhodné do myčky, nalévání stlačením páčky

Partner: GASTROZONE

Kvalita a zodpovědnost - to je hlavním heslem firmy EMSA po celém světě. Již více než 65 let vyrábí EMSA prvotřídní výrobky špičkové kvality a dbá při tom na životní prostředí. Společnost má definovaný hodnotový řetězec tak, aby dokonale využila suroviny. Zavádí energetický úsporné výrobní zařízení a prochází nejpřísnějšími kontrolami kvality.

Důležitým roli v tomto fungování hraje také to, že je to firma německá. Více než 400 zaměstnanců pracuje denně na tom, aby zkvalitňovali naše životy, přináší inovace a dobré nápady do svého ""Made in Germany"". Tyto nádherné myšlenky se k nám poté dostanou skrz více než 750 zaměstnanců po celém světě.