Energy Sistem

Energy Sistem Earphones 1 Bluetooth bezdrátová sluchátka, červená
12x

Energy Sistem Earphones 1 Bluetooth bezdrátová sluchátka

649 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bluetooth sluchátka Energy sistem Earphones 1 Bluetooth s ergonomickým designem, které se přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Nechybí ani multifunkční ovladač, vestavěný mikrofon a interní baterie s výdrží až 5 hodin. Ideální kombinace kvality zvuku, stylu a komfortu.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Earphones Sport 1 sluchátka s mikrofonem, modrá
8x

Energy Sistem Earphones Sport 1 sluchátka s mikrofonem

252 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sluchátka se systémem Secure-Fit skvěle okopírují tvar jakéhokoliv ucha a jsou odolná potu a vlhkosti. Energy Sistem Earphones Sport 1 představují výbornou volbu pro sport a volný čas. Disponují vestavěným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem pro pohodlné ovládání.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Earphones Sport 2 sluchátka s mikrofonem, modrá
4x

Energy Sistem Earphones Sport 2 sluchátka s mikrofonem

299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Odolná sportovní sluchátka se systémem Neckband-Fit a technologií Sweatproof. Energy Sistem Earphones Sport 2 disponují multifunkčním tlačítkem pro komfortní ovládání a také vestavěným mikrofonem pro pohodlné vyřizování hovorů.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Headphones 2 Bluetooth bezdrátová sluchátka, červená
11x

Energy Sistem Headphones 2 Bluetooth bezdrátová sluchátka

899 Kč
849 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Circumaurální Bluetooth sluchátka ve slušivém provedení, která svou účinnou izolací okolního hluku podtrhnou váš zážitek z poslechu hudby. Energy Sistem Headphones 2 Bluetooth mají ovládání přehrávání umístěné přímo na sluchátkách, díky čemuž můžete snadno a pohodlně nastavovat jak hudbu, tak i telefonní hovory.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Tower 5 g2, černá
9x

Energy Sistem Tower 5 g2

2 989 Kč

Ponoří místnost do krásně znělého zvuku – moderní sloupový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Tower 5 g2 se pyšní 65W hudebním výkonem a možností úpravy zvuku přes ekvalizér. Disponuje AUX In vstupem, USB přehráváním MP3 a WAV, slotem pro microSD karty i FM tunerem s 50 předvolbami stanic. Přes USB umí i nabíjet mobil nebo tablet.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Earphones Eco True Wireless Beech Wood
1x

Energy Sistem Earphones Eco True Wireless Beech Wood

1 199 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobena z poctivého bukového dřeva jsou moderní ekologická Bluetooth 5.1 sluchátka Energy Sistem Earphones Eco True Wireless Beech Wood s FSC certifikací použitých materiálů. Hrají příjemným zvukem díky 6mm dynamickým měničům po dobu až 8 h na nabití a dalších 12 h dodá nabíjecí box s podporou Qi nabíjení. Nechybí jim handsfree mikrofon a dotykové ovládání.

Od prodejce MALL
Energy Sistem MP3 Clip Bluetooth Mint
24x

Energy Sistem MP3 Clip Bluetooth

1 105 Kč

Bluetooth MP3 přehrávač s integrovanou pamětí 8 GB. Možnost rozšíření o micro SD kartu, bezdrátové přehrávání hudby, vestavěný akumulátor s výdrží až 10 hodin, přehrává soubory MP3 / WMA / FLAC / WAV, FM rádio, mikrofon, záznamník, LCD displej, šikovná spona pro uchycení.

Od prodejce MALL
Energy Sistem MP4 Touch Mint
5x

Energy Sistem MP4 Touch

1 253 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní MP4 přehrávač s integrovanou pamětí 8 GB. Možnost rozšíření o micro SD kartu, vestavěný akumulátor s výdrží až 20 hodin, přehrává hudbu (MP3/WMA/FLAC ad.) i video (AMV), intuitivní dotykové ovládání, FM rádio, mikrofon, záznamník, barevný LCD displej.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Speaker Eco Beech Wood
2x

Energy Sistem Speaker Eco Beech Wood

1 389 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Z poctivého bukového dřeva a z organické tkaniny vznikl ekologický Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Speaker Eco Beech Wood, který potěší všechny vyznavače zero waste a udržitelnosti. Hraje krásně sytým stereo zvukem, pyšní se RMS výkonem 6 W a hudbu přehrává i z USB zařízení. Disponuje FM tunerem i AUX In vstupem. Na nabití 800mAh baterie hraje až 8 h.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Music Box BZ4+, černá
1x

Energy Sistem Music Box BZ4+, černá

1 290 Kč
1 119 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultrastylové provedení a parádní hudební výkon 12 W – to jsou přednosti přenosného Bluetooth 5.0 reproduktoru Energy Sistem Music Box BZ24+, který je vybaven i FM tunerem, AUX In vstupem, USB portem a slotem pro SD karty. Na nabití hraje až 12 h a disponuje mikrofonem pro handsfree hovory.

Od prodejce MALL
Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth Graphite
2x

Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth Graphite

1 090 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přehrává hudbu z Bluetooth zdroje, z USB zařízení nebo z microSD karty a disponuje FM tunerem – moderní radiobudík Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth zkrátka nejen budí, ale také skvěle hraje. Hudební výkon přístroje je 5 W a lze k němu připojit sluchátka. Nabízí 2 časy buzení, funkci Snooze i časovač vypnutí.

Od prodejce MALL
Energy Sistem MP4 Touch BT, 16384, jantarová/černá
8x

Energy Sistem MP4 Touch BT

1 290 Kč

Další nabídka za 958 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslouchejte svou sbírku MP3, FLAC, WMA, WAV, APE souborů nebo sledujte videa ve formátu AMV díky malému, ale šikovnému MP4 přehrávači Energy Sistem MP4 Touch Bluetooth s TFT LCD displejem. Přístroj má 16 GB vnitřní paměti, vestavěné FM rádio, microSD slot, vestavěný mikrofon7 režimů ekvalizéru.

Od prodejce MALL

Před více než 20 lety se sešli čtyři mladí vizionáři nad myšlenkou designu a výroby přenosné elektroniky pro volný čas. Tak vznikla Energy Group, která si vytkla za cíl přinášet na trh originální inovativní produkty, dostupné širokému spektru zákazníků. V současnosti Energy Group navrhuje, vyrábí a distribuuje pestré portfolio produktů, využívajících nejnovějších technologií, ať už to jsou přenosné přehrávače, tablety, eBooky nebo počítačové příslušenství. Produkty Energy Sistem jsou dodávány v exkluzivním balení, precizním dílenském zpracování a s prémiovým příslušenstvím. Naše výrobky jsou prodávány ve více než 50 zemí světa, kde se z nich každý den těší miliony spokojených uživatelů. Veškeré produkty jsou zaštítěny nadstandardní Energy 3-letou zárukou.