English Tea Shop Čaj Čistá máta 20 sáčků
69 Kč

Mátový, bylinkový čaj je naprosto klasickým nápojem. Ideální kdykoli během dne, ale skutečně perfektní je po jídle, jelikož je prokázáno, že máta je skvělým pomocníkem při trávení.

English Tea Shop Čaj Čokoláda, rooibos & vanilka 20 sáčků
69 Kč

Rooibos (certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. ) smíchaný s vanilkovými lusky a bohatou tmavou čokoládou pro absolutně mimořádný požitek. Tato bezkofeinová směs rooibosu, čokolády a vanilky je bohatá na antioxidanty.

English Tea Shop Čistý bílý čaj 20 sáčků
69 Kč

Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tento bílý čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd.

English Tea Shop Dárková kolekce Klasický čajů 12 pyramidek
183 Kč

Novinka

Dárková kolekce Klasických čajů obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Sada obsahu 12 pyramidek nejoblíbenějších čajů. Sada je určena pro všechny milovníky čajů, hlavně pro ty, kteří rádi ochutnávají různé druhy čajů.

English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkem 20 sáčků
67 Kč

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , je na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení skvělého zdraví. Zelený čaj je ochucen kousky granátového jablka a doplněn růžovými lístky.

English Tea Shop Wellness kolekce 6 druhů čajů 60 sáčků
260 Kč

V dárkové balení Wellness kolekce čajů naleznete:

BIO Wellness čaj – Na zhubnutí 10 sáčků, BIO Wellness čaj – Omlazení 10 sáčků, BIO Wellness čaj – Štěstí 10 sáčků, BIO Wellness čaj – Pro spánek 10 sáčků, BIO Wellness čaj – Smysly 10 sáčků, BIO Wellness čaj – Energie 10 sáčků. .

English Tea Shop Čaj Heřmánek a levandule 20 sáčků
63 Kč

Zklidňující heřmánek s levandulí, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , bezkofeinový nápoj je dokonalým prostředkem k nervovému zklidnění, protože je dokázáno, že podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Je skvělý v kteroukoli denní nebo noční dobu.

English Tea Shop Bílý čaj s liči a kakaem 20 sáčků
63 Kč

Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tento bílý čaj s liči, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , protože toto je nejlepší forma.

English Tea Shop Bílý čaj s tropickým ovocem 20 sáčků
81 Kč

Bílý čaj bio s tropickým ovocem – citronovou trávou, mátou, ibiškem, mangem a soursop. Ten nejlepší čínský bio čaj doplněný lahodnou kombinací tropického ovoce a bylinek pro šťavnatou exotickou chuť.

English Tea Shop Bílý čaj sypaný bio 80 g
235 Kč

Bílý čaj v bio kvalitě v plechové dózičce od značky English Tea Shop vás překvapí jemnou chutí a dodá vám energii díky obsaženémuteinu. Je vhodný pro chvíli relaxace a praktickou plechovou dózičku můžete opětovně použít.

English Tea Shop Pro krásu 20 sáčků
101 Kč

Pro krásu je bio bylinkový čaj s heřmánkem, Gotu kola, ibiškem, skořicí, rooibosem, kakaem, pomerančem, červenou řepou, brusinkami a okvětními plátky růže.

English Tea Shop Vánoční Červená kolekce 12 pyramidek
184 Kč

Novinka

Červená vánoční kolekce obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Sada je vhodná jako dárek pro vaše blízké a pro milovníky čaje. Čaje jsou baleny v krásný a praktických pyramidkách, tudíž si je můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

English Tea Shop Brusinka, ibišek a šípek 20 sáčků
81 Kč

Brusinka, ibišek a šípek je bylinkový, ibiškový čaj se šípkem, citronovou trávou, zázvorem, garcinií, přírodní kyselinou citronovou & brusinkami. Sladké, citrusové brusinky, ibišek a šípek se superfood garcinií pro přirozeně bezkofeinový čaj.

English Tea Shop Intenzivní Chai 20 sáčků
81 Kč

Intenzivní Chai je bylinkový bio čaj se skořicí, zázvorem, Kurkumou, kardamonem, hřebíčkem, fenyklem, pepřem a lékořicí. Lahodný, intenzivní, bezkofeinový čaj smíchaný z tradičních bylinek a koření, plný robustní, zemité chutě.

English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 sáčků
67 Kč

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. , je na celém světě považovaný za zázračný nápoj pro udržení skvělého zdraví. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) byl konzumován po staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj.

English Tea Shop Dárková plechová kazeta - luxusní čaje 72 sáčků/9 příchutí
367 Kč

Dárková kazeta – luxusní čaje obsahuje:

Čaj Čistá máta 8 sáčků, Čaj Čokoláda, rooibos & vanilka 8 sáčků, Černý čaj Chai 8 sáčků, Čaj Citrónová tráva, zázvor & citrusy 8 sáčků, Zelený čaj s infúzí tropického ovoce 8 sáčků, Super ovocný čaj Rooibos a červené ovoce 8 sáčků, Černý čaj E

Značka English Tea Shop se sídlem ve Velké Británii se zabývá výrobou kvalitních čajů ve většině s označením BIO. Zároveň je držitelem certifikátu Fair Trade.

Značka English Tea Shop se sídlem ve Velké Británii se zabývá výrobou kvalitních čajů ve většině s označením BIO. Zároveň je držitelem certifikátu Fair Trade.