10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Eqyss MIKRO-TEK zklidňující šampon 473 ml Eqyss MIKRO-TEK zklidňující šampon 473 ml
Eqyss MIKRO-TEK zklidňující šampon 473 ml

OKAMŽITÉ ZKLIDNĚNÍ PŘI PRVNÍM KONTAKTU. Nejrychleji působící, nejúčinnější šampon na kůži, jaký byl kdy vyvinut! Poskytuje zdravé prostředí pro hojení již po prvním vykoupání. Perfektní na lupy, ekzémy, opruzeniny, vyrážky, štípnutí od hmyzu a jinak podrážděnou pokožku. DOPORUČOVÁN VETERINÁŘI.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Eqyss AVOKÁDOVÝ hydratační sprej 473 ml Eqyss MIKRO-TEK zklidňující šampon 473 ml
Eqyss AVOKÁDOVÝ hydratační sprej 473 ml

LEHKÝ BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR. Vynikající na hřívu – vlasy, ocas i srst. Přírodní bezoplachový kondicionér ve formě spreje, který udržuje rovnováhu vlhkosti uvnitř vlasové struktury, což zabraňuje vypadávání vlasů a poškození vlasů. Patentované složení kombinuje účinky Avokáda a Aloe Vera.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Eqyss MEGA-TEK regenerační maska 236 ml Eqyss MIKRO-TEK zklidňující šampon 473 ml
Eqyss MEGA-TEK regenerační maska 236 ml

MEGA-TEK POSILUJÍCÍ MASKA BEZPEČNÁ NEJEN PRO KONĚ. Produkt roku 2011 Hříva & vlasy, ocas. Bezkonkurenční přípravek pro maximální regeneraci vlasové struktury. Zvyšuje tempo růstu hřívy – vlasů. Podpora obnovy srsti na vylysalých místech. Silná regenerační kúra. Zamezuje vypadávání hřívy.

můžete mít 12.12. - 13.12.

EQyss je nadčasová kosmetika z USA (nejen) pro koně bez agresivních či škodlivých chemických látek. Vyvinuta v laboratořích NASA. Bezpečná jak pro zvířata, tak pro lidi. Je velmi efektivní na růst a regeneraci vlasů. Pomáhá také v boji proti lupům, kožním problémům, lámáním a řídnutím vlasů.