Escubia Escubia KARISMA KIDS
199 Kč

Escubia KARISMA KIDSSpolehlivé juniorské potápečské brýle od Italské firmy Escubia. Potápěčské brýle skvěle padnou a jejich přizpůsobivá konstrukce perfektně přilne k obličeji. Děti je jistě využijí při trénincích plavání v bazénu nebo na šnorchlování a objevování podmořského světa na dovolené.

Escubia ESCUBIA Potápěčská sada Camo Junior
509 Kč

Potápěčská sada ESCUBIA Camo JuniorTato potápěčská sada obsahuje brýle a šnorchl značky Escubia. Tělo brýlí je vyráběno z vstřikem profilovaného tekutého silikonu, což zaručuje maximální pohodlí a odolnost vůči UV záření.

Escubia ESCUBIA Potápěčská maska Nadir Junior
319 Kč

Potápěčská maska ESCUBIA Nadir JuniorPotápěčská maska Escubia Nadir je ideální na dovolenou, kde si chcete užít šnorchlování a potápění do sytosti. Maska je vyrobena ze silikonu, který je příjemný pro obličej a zároveň dobře těsní proti vniknutí vody. Skla masky jsou vyrobena z tvrzeného skla.

Escubia SILICON ESCUBIA 62020 Senior modrá
120 Kč

Koupací čepice SILICON MULTICOLOR Koupací čepice od Italské společnosti Escubia. Vynikající čepice ze 100% silikonu s logem Escubia, vhodná pro rekreační i závodní využití. Čepice se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy, materiál silikon se zvýšenou odolností vůči chlóru.

Escubia Escubia LYCRA Junior 62010 modrá
109 Kč

Escubia LYCRA Junior 62010Pohodlná koupací čepice ve velikosti Junior od Italského výrobce Escubia. Dětská plavecká čepice z příjemného lycra materiálu (voděodolná látka).

Escubia ESCUBIA Potápěčská sada Camo Senior
499 Kč

Potápěčská sada ESCUBIA Camo SeniorTato potápěčská sada obsahuje brýle a šnorchl značky Escubia. Tělo brýlí je vyráběno z vstřikem profilovaného tekutého silikonu, což zaručuje maximální pohodlí a odolnost vůči UV záření.

Escubia Potapěčské brýle Scubia NAPID PRO2106 modré
362 Kč

Potapěčské brýle Scubia NAPID PRO2106 je vlastně potápěčská maska od italského dodavatele. Jde o bezpečné brýle s černými rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji, sloužící i proti zamlžování. Brýle jsou vyrobené z materiálu vysoké kvality zaručující dlouhou životnost.

Escubia Escubia Francis 231103 Junior
190 Kč

Escubia Francis 231103 JuniorSpolehlivé juniorské potápečské brýle od Italské firmy Escubia – Francis. Potápěčské brýle skvěle padnou a jejich přizpůsobivá konstrukce perfektně přilne k obličeji.