Eurochron Analogové nástěnné DCF hodiny 19.5 cm, hliník
570 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické nástěnné hodiny značky Eurochron jsou vyrobeny z kartáčovaného hliníku a skla. Mají šedou barvu ciferníku a extra dlouhou sekundovou ručičku.Hodiny jsou řízeny rádiovým signálem.

Eurochron Hliníkové nástěnné DCF hodiny EFWU 2601, 38 cm, černá
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické nástěnné hodiny značky Eurochron jsou vyrobeny z kartáčovaného hliníku. Mají černou barvu ciferníku a součástí je sekundová ručička.Hodiny jsou řízeny rádiovým signálem.

Eurochron Hliníkové nástěnné DCF hodiny EFWU 2600
1 590 Kč 1 390 Kč
+ doprava zdarma

Analogové nástěnné hodiny Eurochron v bílé barvě jsou řízené rádiem a mají velký a dobře čitelný ciferník s automatickým přenastavení letního/zimního času.

Eurochron Nádražní nástěnné DCF hodiny EFWU 3600
1 009 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nádražní nástěnné hodiny Eurochron EFWU 3600 v černém rámečku s přesnou technologií DCF. Hodiny mají dobře čitelný ciferník s červenou vteřinovou ručičkou.

Eurochron Mini teploměr ETH 5000
399 Kč 279 Kč

Bezdrátový teploměr Eurochron ETH 5000 v bílé barvě je ideální pro zobrazení teploty. Velký přehledný displej vám zobrazí veškeré důležité informace o teplotě.

Eurochron EFUS 750
3 690 Kč 3 140 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Meteorologická stanice vybavená širokou škálou funkcí měří vnitřní i venkovní teplotu a vlhkost vzduchu, rychlost a směr větru, tlak vzduchu, množství srážek a předpovídá počasí pomocí grafických symbolů. Zobrazuje i pocitovou teplotu, rosný bod nebo měsíční fáze.