Everest Ayurveda Ajurvedský čaj KATPHALA zvýšená teplota 100 g
107 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Posiluje obranyschopnost organizmu při infekčních a virových onemocněních. Doporučené dávkování: 3–4 šálky za den Složení: zingiber officinale, piper nigrum, curcuma zedoaria, myrica rubra, emblica officinalis, centella asiatica, ocimum sanctum, inula helenium Balení: 100g

Everest Ayurveda himálajský bylinný čaj TULSI na dýchací cesty 100 g
107 Kč

Máte ucpaný nos? Špatně se vám dýchá? Kašlete? V takovém případě jistě uvítáte každý prostředek, který vás podobného nepříjemného stavu zbaví. V případě zdravotních potíží byste se vždy měli vydat k lékaři, který vám doporučí vhodnou léčbu.

Everest Ayurveda JATAMANSI Deprese a psychické poruchy 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Necítíte se ve svém těle dobře? Postrádáte dobrou náladu a životní pohodu? Cítíte se unavení a ve stresu? V tom případě se nacházíte ve velice nepříjemném duševním rozpoložení a postrádáte potřebnou životní rovnováhu.

Everest Ayurveda KALAMEGHA Játra a žlučník 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Regenerační čaj obnovující zdravou funkci jater.

Doporučené dávkování: 2 šálky za den Složení: cyperus rotundus, terminalia bellirica, embelia ribes (plod), glycyrrhiza glabra, tinospora cordifolia, phyllanthus emblica, boerhaavia diffusa, eclipta alba, andrographis paniculata Balení: 100g

Everest Ayurveda NAGARA Lymfatický systém 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užívejte si svou vnitřní harmonii a nebojte se volně dýchat! Jedině život v rovnováze skutečně stojí za to a vy si jej můžete vychutnávat plný doušky! Harmonický život je takový, ve kterém prožíváte plnou duševní, duchovní, a samozřejmě i tělesnou pohodu.

Everest Ayurveda PITTA Antistres pro uklidnění a vyrovnanost 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovení rovnováhy napomáhá: chladnější strava a nápoje, střídání aktivity a relaxace, dostatečný přísun tekutin. Pitta typ by se měl vyhýbat ostrému slunci a vysokým teplotám, kouření, drogám a alkoholu. Používat oleje a krémy na ochranu pokožky. Omezit olejnatá, těžká, slaná a kořeněná jídla.

Everest Ayurveda SHATAWARI himalájský bylinný čaj při onkologické léčbě 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udeřila na vás zlá nemoc? Pak je jisté, že vaše tělo není v pořádku. A to nejen nyní, ale i z dlouhodobého hlediska. Zprávy o zhoubné nemoci přicházejí jako blesk z čistého nebe a pro mnoho lidí jsou zdrcující. Přesto je zásadní, abyste to v takové chvíli nevzdali a nepodlehli.

Everest Ayurveda SLESAKA Klouby a revmatizmus 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čaj zlepšující pohyblivost kloubů.

Doporučená dávka: 2–3 šálky za den Složení: cinnamomum tamala (kůra), cedrus deodara, tinospora cordifolia, mentha arvensis, cinnamomum tamala (listy) Balení: 100g

Everest Ayurveda VARUNA Ledviny a močové cesty 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Trápí vás neustálé nutkání k močení? V tom případě se zřejmě jedná o následek prochlazení a narušení činnosti ledvin a zbytku močové soustavy. Jde o nepříjemnou záležitost, která člověku komplikuje jeho pracovní a osobní život, takže čím dříve se onemocnění zbavíte, tím lépe.

Everest Ayurveda VATA Pro uvolnění těla a mysli 100 g
107 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovení rovnováhy napomáhá: slunce, teplo, klid, dostatek odpočinku, teplá, sytá, mírně kořeněná a olejnatá strava, pravidelná relaxace a aroma terapie.Váta typ by se měl vyhýbat duševnímu vypětí, práci do pozdních nočních hodin, zimě a mrazu, syrovým jídlům a chladným nápojům, alkoholu a kouření…