Everyday Baby

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou Harmony Green Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou Harmony Green
Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou Harmony Green

Silikonový talířek je navržen tak, že se vejde i na ten nejmenší tácek dětské židličky. Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou nabízí čtyři oddíly pro hravé uspořádání jídla a přísavku, která pevně přilne ke stolu. Neobsahuje BPA, BPF, BPS a ftaláty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonová lžička 2 ks Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou Harmony Green
Everyday Baby silikonová lžička 2 ks

Sada dvou silikonových lžiček s elegantní a robustní rukojetí. Everyday Baby silikonová lžička 2 ks je vhodná do myčky. Díky ergonomickému designu sedí lžička perfektně v ruce. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonové brčko QG/LL/SY 6 ks Everyday Baby silikonový talíř s přísavkou Harmony Green
Everyday Baby silikonové brčko QG/LL/SY 6 ks

Sada 6 silikonových brček vhodných pro hrnky, šálky i sklenice. Everyday Baby silikonové brčko QG/LL/SY 6 ks jsou měkká a bezpečná pro děti v případě, že je budou kousat. Nevedou teplo a jsou vhodná do horkých i studených nápojů. Součástí balení je čistící kartáček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks

Sada 6 silikonových brček vhodných pro hrnky, šálky i sklenice. Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks jsou měkká a bezpečná pro děti v případě, že je budou kousat. Nevedou teplo a jsou vhodná do horkých i studených nápojů. Součástí balení je čistící kartáček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby láhev sklo 240 ml Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby láhev sklo 240 ml

Skleněná kojenecká láhev se silikonovým potahem, který brání rozbití. Everyday Baby láhev sklo 240 ml nabízí antikolikovou savičku vyrobenou z prvotřídního měkkého lékařského silikonu. Vhodná do mikrovlnné trouby, myčky i ke sterilizaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby netekoucí brčko + Everyday Baby silikonové brčko QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby netekoucí brčko +

Silikonové brčko je bezpečné a snadno se používá. Everyday Baby netekoucí brčko + sada obsahuje 3 brčka na pití pro různé velikosti lahví (150, 240 a 320 ml) a nástavec na pití. Vhodné od 6 měsíců.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby Bryndák silikon Quiet grey Everyday Baby Bryndák silikon Quiet grey
Everyday Baby Bryndák silikon Quiet grey

Je ČAS naučit se JÍST? Silikonový bryndák od Everyday Baby je konečně tady. Díky dvojímu uchycení drží bryndák na svém místě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby láhev sklo 150 ml Everyday Baby Bryndák silikon Quiet grey
Everyday Baby láhev sklo 150 ml

Skleněná kojenecká láhev se silikonovým potahem, který brání rozbití. Everyday Baby láhev sklo 150 ml nabízí antikolikovou savičku vyrobenou z prvotřídního měkkého lékařského silikonu. Vhodná do mikrovlnné trouby, myčky i ke sterilizaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonová miska Everyday Baby Bryndák silikon Quiet grey
Everyday Baby silikonová miska

Silikonová miska nabízí ideální malou velikost, přesně do ruky. Everyday Baby silikonová miska je vhodná pro menší porce jídla a díky měrné stupnici můžete snadno kontrolovat jeho množství. Silikon prémiové kvality neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonová miska s přísavkou Everyday Baby silikonová miska s přísavkou
Everyday Baby silikonová miska s přísavkou

Silikonová miska s přísavkou dobře přilne ke stolu a šikmé dnousnadňuje dojídání zbytků. Everyday Baby silikonová miska s přísavkou je ideální pro tácky u dětských židliček a je vhodná i do myčky a mikrovlnky. Bez obsahu BPA a jiných škodlivých látek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonový bryndák Everyday Baby silikonová miska s přísavkou
Everyday Baby silikonový bryndák

Silikonový bryndák s kapsičkou na zachycení jídla a s širokými postranicemi chrání oblečení dítěte i podlahu. Everyday Baby silikonový bryndák je vybaven dvěma upevňovacími pásy, přizpůsobitelnou velikostí a je možné jej složit do malých rozměrů. Vhodný do myčky. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Everyday Baby silikonový talíř Everyday Baby silikonová miska s přísavkou
Everyday Baby silikonový talíř

Silikonový talířek s těžší základnou pro stabilitu při používání. Everyday Baby silikonový talíř nabízí praktický okraj, který pomáhá batolatům při nabírání lžičkou a brání rozlití. Vejde se i na ten nejmenší tác dětské židličky. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Švédská značka, jejíž tři zakladatelé jsou mladí tátové, kteří mají pár věcí společných: aktivní životní styl, velký zájem o rodinu a cestování na krásná místa. Jednou na pláži pozorovali rodinu se dvěma dětmi. Tatínek si na plážovém baru nechal ohřát lahvičku s mlékem a poté musel dlouho čekat, protože láhev byla příliš horká. Zkoušel ji různě ohmatat, obsah láhve ochutnat, ale nevěděl, zda je teplota mléka správná. Maminka mezitím naháněla s opalovacím krémém starší dítko, které už chtělo do vody.Toto byl začátek myšlenky a zrodu EverydayBaby - najít výrobky, které zjednoduší život rodin s dětmi. Na svět tak přišly produkty, které usnadňují každodenní péči o děti.