Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml

Revalid šampon proti lupům napomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pokožky hlavy a dlouhodobě zabraňuje tvorbě nových lupů. Obsahuje extrakt z kopřiv, který ulevuje od svědění, a tím zklidňuje pokožku hlavy. Je určen pro řídnoucí a mastné vlasy s lupy. Je ideální pro ženy i muže.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid conditioner 250ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid conditioner 250ml

Revalid Conditioner zlepšuje strukturu vlasů, navrací jim hustotu a vitalitu. Kombinace výživných složek, jako je ovesný extrakt, extrakt z pšeničných klíčků a panthenol, zanechává vlasy hebké, lesklé a bez zatížení. Díky kondicionéru Revalid se vlasy velmi snadno rozčesávají.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid Re-growth Serum 50ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid Re-growth Serum 50ml

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu. Velikost balení je 50 ml.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging Shampoo 200 ml EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging vlas.péče šamp.+tašt.
EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging Shampoo 200 ml

Revalid Anti-Aging šampon je určen proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením, chrání barvu vlasů. Balení obsahuje 200 ml.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging Fluid 100 ml EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging vlas.péče šamp.+tašt.
EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging Fluid 100 ml

Revalid Anti-Aging Fluid je přípravek proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením a chrání barvu vlasů. Balení obsahuje 100 ml.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging vlas.péče šamp.+tašt. EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging vlas.péče šamp.+tašt.
EWOPHARMA AG Revalid Anti-Aging vlas.péče šamp.+tašt.

Limitovaná sada 2 prémiových produktů REVALID proti stárnutí vlasů + luxusní kosmetická taštička jako DÁREK. Revalid Anti-Aging Shampoo a Revalid Anti-Aging Fluid obsahují inovativní složku DN-Age™ – extrakt z listů Cassia alata a extrakt z protěže alpské.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid repair mask 150ml EWOPHARMA AG Revalid repair mask 150ml
EWOPHARMA AG Revalid repair mask 150ml

Revalid NUTRI-REPAIR TREATMENT je luxusní přípravek, který pečuje o vlasy. Je obohacený o ošetřující složky (panthenol, alantoin, pšeničné proteiny, extrakt z ovsa a deriváty aminokyselin), posiluje a regeneruje poškozené vlasy, dodává jim potřebnou pružnost, jemnost a lesk.

můžete mít 3.4. - 4.4.

EWOPHARMA AG Revalid shampoo 250ml EWOPHARMA AG Revalid repair mask 150ml
EWOPHARMA AG Revalid shampoo 250ml

Revalid posilující proteinový šampon myje vlasy šetrně, ale důkladně, a přitom je navíc revitalizuje. Vyživující složky jako extrakt z pšeničných klíčků a panthenol (vitamin B5) posilují strukturu vlasu. Alantoin a ovesný extrakt zklidňují pokožku hlavy. Revalid Shampoo můžete používat každý den.

můžete mít 3.4. - 4.4.