Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml

Revalid šampon proti lupům napomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu pokožky hlavy a dlouhodobě zabraňuje tvorbě nových lupů. Obsahuje extrakt z kopřiv, který ulevuje od svědění, a tím zklidňuje pokožku hlavy. Je určen pro řídnoucí a mastné vlasy s lupy. Je ideální pro ženy i muže.

můžete mít 25.4. - 26.4.

EWOPHARMA AG Revalid conditioner 250ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid conditioner 250ml

Revalid Conditioner zlepšuje strukturu vlasů, navrací jim hustotu a vitalitu. Kombinace výživných složek, jako je ovesný extrakt, extrakt z pšeničných klíčků a panthenol, zanechává vlasy hebké, lesklé a bez zatížení. Díky kondicionéru Revalid se vlasy velmi snadno rozčesávají.

můžete mít 25.4. - 26.4.

EWOPHARMA AG Revalid Re-growth Serum 50ml EWOPHARMA AG Revalid šampon proti lupům 250ml
EWOPHARMA AG Revalid Re-growth Serum 50ml

Revalid Sérum obnovující růst obsahuje 3% Redensyl, který obnovuje růst vlasů, snižuje jejich vypadávání a zvyšuje hustotu vlasů. Působí přímo na kmenové buňky vlasového folikulu, které tvoří základ každého nového vlasu. Velikost balení je 50 ml.

můžete mít 25.4. - 26.4.

EWOPHARMA AG Revalid shampoo 250ml EWOPHARMA AG Revalid shampoo 250ml
EWOPHARMA AG Revalid shampoo 250ml

Revalid posilující proteinový šampon myje vlasy šetrně, ale důkladně, a přitom je navíc revitalizuje. Vyživující složky jako extrakt z pšeničných klíčků a panthenol (vitamin B5) posilují strukturu vlasu. Alantoin a ovesný extrakt zklidňují pokožku hlavy. Revalid Shampoo můžete používat každý den.

můžete mít 25.4. - 26.4.