FaceDeluxe FaceDeluxe acné krém
899 Kč

Acné krém – 50 ml FaceDeluxe acné krém dodává pleti látky potřebné k její obnově a do hloubky ji hydratuje. Pravidelným používáním se pokožka stává hladkou a viditelně se zklidňuje, krém je lehký, nemastný. Přípravek ideálně používejte v kombinaci s druhým produktem mycí emulze.

FaceDeluxe Mycí emulze
899 Kč

Mycí emulze – 200 ml FaceDeluxe emulze má protizánětlivé přísady a hojivé extrakty, které působí příznivě na problematickou pleť. Emulze je vhodná pro ženy i muže, je určena k čištění pokožky obličeje i celého těla. Emulze je k dennímu a večernímu čištění mastné, aknózní pleti.

FaceDeluxe FaceDeluxe set + odličovací hadřík
1 651 Kč

Kompletní sada na celé 3 měsíce + odličovací hadřík Obsah balení: 1× acné krém, 1× emulze a 1× odličovací hadřík, které účinně bojují proti akné. Jsme česká firma, která se zabývá unikátním vývojem a výzkumem produktů proti akné a suché pleti.

FaceDeluxe Odličovací hadřík – Pratelný
299 Kč

Odstraňění make-upu nebylo nikdy jednodušší. Díky odličovacímu hadříku na odstraňování make-upu. Je vyroben ze speciálních mikrovláken. Již nebudete potřebovat žádné chemické odstraňovače make-upu! Jemná struktura utěrky z mikrovlákna spolehlivě čistí pokožku a póry a účinně odstraňuje make-up.

FaceDeluxe FaceDeluxe set
1 404 Kč

FaceDeluxe Vám během 3 měsíců začne vyhlazovat Vaši pleť a zmizí Vám akné. Naše produkty neobsahují žádné antibiotika, kortikoidy ani parabeny. Naše produkty nejsou testovány na zvířatech Na odlíčení svého obličeje, použijte odličovací hadřík a vodu. Nedoporučujeme používat žádné odličovače.

FaceDeluxe FaceDeluxe set – šestiměsíční kúra
2 478 Kč

Kompletní balení na 6 měsíců. Obsah balení: 2× acné krém a 2× emulze, které účinně bojují proti akné. Jsme česká firma, která se zabývá unikátním vývojem a výzkumem produktů proti akné a suché pleti. Naše produkty neobsahují žádné antibiotika, kortikoidy ani parabeny.

FaceDeluxe je česká firma zabývající se dlouholetým vývojem a výrobou přípravků zaměřených proti akné a suché pleti.

FaceDeluxe je česká firma zabývající se dlouholetým vývojem a výrobou přípravků zaměřených proti akné a suché pleti.