Fare Dětské bačkůrky s obrázky
339 Kč

Novinka

Parádní bačkůrky Fare v zeleném provedení s obrázky zajistí vašemu dítku pohodlí na každém kroku. Bačkůrky odpovídají ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Jednoduché zapínání na suchý zip. Snadná údržba praní v pračce. Bačkůrky jsou vhodné na doma i do školky.


Fare chlapecké tenisky
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parádní kotníčkové boty Fare, které si váš chlapeček oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z bavlněného, olemovaného textilu v kombinaci s velurem ve špičce. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare dívčí bačkůrky s obrázky
359 Kč

Novinka

Parádní bačkůrky Fare v růžovém provedení s obrázky zajistí vaší holčičce pohodlí na každém kroku. Bačkůrky odpovídají ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Jednoduché zapínání na suchý zip. Snadná údržba praní v pračce. Bačkůrky jsou vhodné na doma i do školky.


Fare dívčí boty s membránou FARE-TEX
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní dívčí boty s membránou FARE-TEX ocení vaše dcerka na každém výletě do přírody nebo i na procházku do města. Svršek boty je vyroben z pravé hladké kůže v kombinaci s textilem. Bota má pevný opatek i špičku. Předností je vyjímatelná vkládací stélka.


Fare dívčí boty s membránou FARE-TEX
1 099 Kč

Novinka

Kvalitní dívčí boty s nepromokavou membránou FARE-TEX ocení vaše dcerka na každém výletě do přírody nebo i na procházku do města. Svršek boty je vyroben z nubuku v kombinaci s textilem. Bota má pevný opatek i špičku. Předností je vyjímatelná vkládací stélka.


Fare dívčí kotníkové boty
1 049 Kč

Novinka

Parádní kotníčkové boty Fare, které si vaše holčička oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z hladké pravé kůže. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare dívčí kotníkové boty
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parádní kotníčkové boty Fare, které si vaše holčička oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z nubuku. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare dívčí kotníkové boty
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parádní kotníčkové boty Fare, které si vaše holčička oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z hladké usně. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare dívčí tenisky
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní kotníčkové boty Fare, které si vaše holčička oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z bavlněného, olemovaného textilu v kombinaci s velurem ve špičce. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare chlapecké bačkůrky na suchý zip s mořskými zvířátky
319 Kč

Novinka

Chlapecké bačkůrky s jednoduchým nazouváním. Suchý zip na nártu se rychle zapíná, čili dítě nijak nezdržuje v objevování světa. Svršek je opatřen kontrastním lemováním s výrazným prošitím. Fare dívčí bačkůrky na suchý zip mají svrchní část z pracího kordu s motivy mořských ryb a chobotnic.


Fare chlapecké bačkůrky s mořskými zvířátky
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chlapecké bačkůrky s motivem mořských zvířátek od chobotnice po medůzu. Textilní svršek je z barchetu a vnitřek boty z kepru. Podrážka je pro maximální pohodlí na každém kroku odlehčená a navíc na většině typů podlah neprokluzuje. Fare chlapecké bačkůrky s mořskými zvířátky mají stélku s vrstvou tlumící nárazy.


Fare chlapecké kotníkové boty
799 Kč

Novinka

Parádní kotníčkové boty Fare, které si váš chlapeček oblíbí hned při prvním nošení. Bota je velmi pohodlná, maximálně ohebná a prodyšná. Svršek obuvi je z nubuku. Předností je vyjímatelná vkládací stélka. Boty se hodí do města i na procházky.


Fare dětské bačkůrky s rybičkami
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské bačkůrky s nízkým profilem, které jsou ideální do jarních a letních měsíců. Suchý zip na nártu nožičku spolehlivě drží a dítě nijak neomezuje. Zvýšená podrážka na špičce chrání prsty při rychlých výpadech. Fare dětské bačkůrky s rybičkami mají svrchní část z pracího kordu s motivem exotických rybiček.


Fare dívčí bačkůrky na suchý zip se sladkostmi
319 Kč

Novinka

Dívčí bačkůrky u kterých zouvání nebude otravné. Vaše dítě tak může díky suchému zipu v mžiku vyrazit na hřiště mezi kamarády. Podrážka z TPE materiálu se vyznačuje velkou ohebností, což vzhledem k dětskému pobíhaní skvěle funguje. Fare dívčí bačkůrky na suchý zip mají barevný svršek z barchetu s motivy lízátek a bonbónů.


Fare dívčí bačkůrky s deštníky
399 Kč

Novinka

Dívčí nazouvací bačkůrky s flexibilními gumičkami po stranách. Vhodné do teplých letních měsíců. Gumička nožičku nijak neškrtí a zároveň se jí přizpůsobí. Podrážka se vzorkem omezuje prokluzování při pobíhání z pokoje do pokoje. Fare dívčí bačkůrky mají svrchní část z pracího kordu s motivem barevných deštníků.


Fare dívčí bačkůrky se sladkostmi
319 Kč

Novinka

Dívčí bačkůrky doplněné výrazným barevným svrškem s motivy lízátek a bonbónů. Podrážka z TPE materiáu je nenáchylná ke vzniku trhlinek a přitom velmi ohebná. Šněrování až ke kotníku zajišťuje výtečnou stabilitu s každým dalším nepředvídatelným krokem. Fare dívčí bačkůrky se sladkostmi s tvarem chukka zaujmou nejedno oko.


Fare dívčí stahovací bačkůrky se sladkostmi
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí bačkůrky se stahovacímí pásky na suchý zip a nastavitelný klips. Výborně se hodí do nižších letních teplot právě díky kombinaci prodloužené výšky a otevřenosti na boku. Podrážka s výstupky zabraňuje klouzání na většině typů podlah. Fare dívčí stahovací bačkůrky mají svrchní část z pracího kordu s motivem lízátek a bonbónů.


Značka Fare se zabývá výrobou především dětských botiček. Všechny modely se vyrábí v celoročním, letním a zimním provedení. Dětské obuvi je věnována dlouhodobě nejvyšší pozornost a jistě není náhodou, že značka Fare si postupně získala dominantní postavení na českém trhu.

Značka Fare se zabývá výrobou především dětských botiček. Všechny modely se vyrábí v celoročním, letním a zimním provedení. Dětské obuvi je věnována dlouhodobě nejvyšší pozornost a jistě není náhodou, že značka Fare si postupně získala dominantní postavení na českém trhu.