10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Feda Mycí prostředek na podlahové panely 1l Feda Mycí prostředek na podlahové panely 1l
Feda Mycí prostředek na podlahové panely 1l

Čisticí prostředek na podlahové panely Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Účinně odstraňuje odolné nečistoty a skvrny z laminátových a dřevěných podlah. Nezanechává šmouhy ani skvrny a dodává panelům lesk..

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Tekutina na čištění skla 0,6 l Feda Mycí prostředek na podlahové panely 1l
Feda Tekutina na čištění skla 0,6 l

Kapalina na čištění oken od společnosti Feda je profesionální čisticí prostředek na bázi alkoholu. Účinně odstraňuje nečistoty z oken a skel, jako jsou skvrny, prach a stopy po hmyzu. Nezanechává šmouhy ani pruhy a dodává čištěným povrchům lesklý vzhled.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Pěna na čištění a spárování 0,6 l Feda Mycí prostředek na podlahové panely 1l
Feda Pěna na čištění a spárování 0,6 l

Pěna na čištění spár od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý přípravek pro kuchyně a koupelny. Účinně odstraňuje nahromaděnou mastnotu, usazeniny, rez a další odolné nečistoty z povrchu spárovací hmoty. obnovuje barvu a navzdory svému silnému účinku nezměňuje barvu povrchu – lze jej použít na

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Tekutý odstraňovač vodního kamene silný 0,6 l Feda Tekutý odstraňovač vodního kamene silný 0,6 l
Feda Tekutý odstraňovač vodního kamene silný 0,6 l

Tekutý prostředek na odstraňování vodního kamene od společnosti Feda je profesionálně připravený čisticí prostředek. Účinně odstraňuje usazeniny vodního kamene, zbytky mýdla a další povrchy v koupelně. Obnovuje původní vzhled a zanechává příjemnou vůni.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Čistič dlažebních kostek 0,5l Feda Tekutý odstraňovač vodního kamene silný 0,6 l
Feda Čistič dlažebních kostek 0,5l

Feda Cobblestone Cleaner je vynikající přípravek na odstraňování karbonátových výkvětů z dlažebních kostek. Používá se k čištění dlažby, betonu a cementových spár. Je také vynikající pro odstraňování vápenatých usazenin, rzi, vodních skvrn, usazenin vodního kamene a dalších nečistot.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Čistič na trouby a grily 0,6 l Feda Tekutý odstraňovač vodního kamene silný 0,6 l
Feda Čistič na trouby a grily 0,6 l

Čisticí prostředek na trouby a grily Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Přípravek je vhodný také na čištění grilovacích ploch, pečicích pánví, hrnců, plechů a kuchyňského náčiní. Bez námahy čistí a odstraňuje nahromaděné mastné usazeniny.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Krbový čistič skla 0,6l Feda Tekutý odmašťovač na čištění kuchyní 0,6 l
Feda Krbový čistič skla 0,6l

Čisticí prostředek na sklo Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Snadno a účinně odstraňuje i silné nečistoty a zanechává krbové sklo dlouho čisté. Odstraňuje dehtové usazeniny, saze, mastnotu a další silné nečistoty.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Pěna na čištění koupelen 0,6 l Feda Tekutý odmašťovač na čištění kuchyní 0,6 l
Feda Pěna na čištění koupelen 0,6 l

Pěna na mytí koupelen od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Účinně odstraňuje usazeniny vodního kamene, zbytky mýdla a další povrchy v koupelně. Obnovuje původní vzhled a zanechává příjemnou vůni. Nepoškrábe vyčištěné povrchy..

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Tekutý odmašťovač na čištění kuchyní 0,6 l Feda Tekutý odmašťovač na čištění kuchyní 0,6 l
Feda Tekutý odmašťovač na čištění kuchyní 0,6 l

Čisticí prostředek na kuchyně od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek určený především na mastnou špínu v kuchyni. Je nezbytný pro čištění kuchyňských pracovních desek, skříněk, sporáků, skříněk, digestoří a bílé techniky.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Feda Pěna na čištění indukčních varných desek 0,6 l Feda Pěna na čištění indukčních varných desek 0,6 l
Feda Pěna na čištění indukčních varných desek 0,6 l

Pěna na mytí nádobí od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Účinně odstraňuje usazeniny, šmouhy, mastné skvrny a další odolné nečistoty z povrchu varné desky. Ideální také pro čištění indukčních varných desek. Pěna zanechává povrch lesklý a voňavý..

Momentálně nedostupné

Feda Čistič obkladů a terakoty 1l Feda Pěna na čištění indukčních varných desek 0,6 l
Feda Čistič obkladů a terakoty 1l

Prostředek na mytí dlaždic a terakoty od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Účinně odstraňuje odolné nečistoty a skvrny z terakoty, dlaždic nebo glazovaných obkladů. nezanechává šmouhy ani skvrny a dodává podlahám zářivý lesk..

Momentálně nedostupné

Feda Čistič kameniny 1l Feda Pěna na čištění indukčních varných desek 0,6 l
Feda Čistič kameniny 1l

Čisticí prostředek na leštěnou kameninu od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Snadno a účinně odstraňuje i silné znečištění z leštěné i neleštěné kameniny. Tekutina je vhodná také na keramické obklady, přírodní kámen a plastové povrchy.

Momentálně nedostupné

Feda Kapalina na odblokování potrubí a odtoku 1l Feda Kapalina na odblokování potrubí a odtoku 1l
Feda Kapalina na odblokování potrubí a odtoku 1l

Pipe Throttling Fluid od společnosti Feda je profesionálně připravený čisticí prostředek. Účinně dráždí potrubí a sifony v celé domácnosti. Je dodáván ve formě gelu, takže je účinnější a efektivnější – rozpouští mastnotu, vlasy z odtoku, mýdlo, kuchyňský odpad.

Momentálně nedostupné

Feda Sprchová pěna 0,6l Feda Kapalina na odblokování potrubí a odtoku 1l
Feda Sprchová pěna 0,6l

Pěna na mytí sprchových kabin od společnosti Feda je profesionálně vyvinutý čisticí prostředek. Účinně odstraňuje nahromaděné usazeniny, skvrny a další odolné nečistoty z povrchu sprchového koutu a ze sanitárních baterií. Je také ideální pro plastové kryty, sprchové vaničky, koupelnové a kuchyňské v

Momentálně nedostupné