Fendi Furiosa - EDP 100 ml
2x

Fendi Furiosa - EDP

1 199 Kč
1 081 Kč 10,81 Kč/ml

Furiosa od značky Fendi je orientálně-květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2014. Hlavu tvoří kalabrijský bergamot a růžový pepř, v srdci se snoubí zajímavá kombinace čekanky, jasmínu a gardénie. Kompozici uzavírá ambra, kadidlo a guajakové dřevo.

Partner: Vivantis
Fendi Fan Di Fendi Acqua pour Homme - toaletní voda M Objem: 50 ml

Fendi Fan Di Fendi Acqua pour Homme - toaletní voda M Objem: 50 ml

1 000 Kč 20 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svěží, aromatická vůně pro muže. Vůně je popisována jako namodralý záblesk světla někde mezi mořem a oblohou, jako osvěžující letní vánek. Určena pro muže elegantní, kultivované a spontánní. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Legendární italský módní dům Fendi byl založen Edoardem a Adele Fendi v roce 1925 jako firma s prvotřídními koženými kabelkami a zavazadly. Postupem času se rozšířila o pánskou a dámskou konfekci se spoustou módních doplňků, které se staly oblíbené nejen po celé Evropě, ale všech kontinentech. Styl značky Fendi kladl od svého počátku důraz na propracované detaily, kvalitní materiály a jedinečný avšak velmi elegantní design. Dnes je kreativním ředitelem Fendi věhlasný módní génius a návrhář Karl Lagerfeld, který do tohoto klasického italského stylu vnesl tóny módních trendů a nekonvenčních nápadů, ale nadčasová elegance je u jednotlivých modelů stále zachována. Fendi úspěšně proniklo i na parfemářský trh. Zákazníci, mezi něž patří lidé mnoha věkových kategorií a to včetně mnoha celebrit a módních ikon, milují Fendi z prostých důvodů – vše je precizně vyrobeno z exkluzivních materiálů a díky promyšlenému designu pomáhá odhalovat skryté půvaby a jedinečnost nositele. Tváře reklamních kampaní Fendi bývají velmi různorodé, což poukazuje na filosofii značky, že každá žena či muž mohou být elegantní a chic. V roce 2011 Fendi propagovala blonďatá kráska Natasha Poly a pro rok 2012 v kampani září exotická modelka Joan Smalls z Portorika. Podlehněte i vy smyslné italské vášni a nonšalantní eleganci značky Fendi.