Ferrero Hanuta tyčinka 2x (5x34,5g)
178 Kč 17,80 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hanuta křehký a křupavý snack s čokoládovou polevou. Originální kombinace lískových oříšků, oplatky a mléka. Ideální parťák na cesty , do práce a do školy. Balení obsahuje 2 displeje po 5ti kusech.

Ferrero Tic Tac Coca Cola 3 x 98g.
135 Kč 45,00 Kč/ks

Akce

Tic Tac v provedení Big . Limitovaná edice osvěžení pro všechny milovníky pastilek Tic Tac. Obsahem jsou 3 ks po 98g. Expirace : 05.03.2021.

Ferrero Tic Tac Big Pack TRIO
177 Kč 59,00 Kč/ks

Tic Tac v provedení Big po 98g . TRIO představuje osvěžení pro všechny milovníky pastilek Tic Tac. Po ruce budete mít svěží mátu, limitovanou edici Coca Cola a novou příchuť Fruity mix.

Ferrero Nutella World 7 x 30g - DOPRAVA ZDARMA
339 Kč

Vyzkoušejte legendu všech sladkostí v malém roztomilém balení. Dokonalá zmenšenina klasické velké Nutelly je ideální na svačinu do školy nebo kamkoliv na cesty. Skvěle se vám i vašim dětem vejde do batůžku a díky skleněné lahvičce se nechtěným způsobem jen tak neotevře.

Ferrero Tic Tac Mixed 234g

Ferrero Tic Tac Mixed 234g

Hodnocení: 4,9
289 Kč

Lepší dárek těžko seženete. Velký Tic Tac vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. A balení není vše! Uvnitř se totiž skrývá 60 menších krabiček, které jen čekají na otevření. Čtyři různé barvy neznamenají nic jiného než 4 různé příchutě.

Ferrero Nutella Biscuits 304g
154 Kč

Novinka

Křehké sušenky s čokoládo-oříškovým krémem od Nutelly. Nezbývá než ochutnat ! Sáček je dostatečně veliký, aby bylo dost pro všechny. Wow !

Ferrero Kinder Čokoláda mini 460g
299 Kč

Užijte si radostné okamžiky Vašeho života s těmito mini čokoládkami od Kinder. Oblíbené Kinder čokoládky s lahodnou mléčnou náplní a obalené v prémiové mléčné čokoládě a známém designu. Čokoládky jsou samostatně balené a hodí se tak jako malá sladká odměna pro Vaše děti, či pro Vás samotné.

Ferrero Obří Kinder čokoláda 400g
259 Kč

Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým? Co třeba obří Kinder čokoládou, díky které si společné chvíle ještě více užijete? Uvnitř výhodného balení se nachází několik větších samostatně zabalených čokolád, které můžete mezi děti spravedlivě rozdělit.

Ferrero Obří Kinder Bueno 344g
279 Kč

Mega velké balení Kinder Bueno je skvělým dárkem pro všechny milovníky mléčné čokolády a lískooříškového krému. Bezvadně poslouží nejen jako překvapení, ale také jako rodinné balení, které potěší všechny členy rodiny.

Ferrero Kinder Schokobons 320g
249 Kč

Milují vaše děti klasická Kinder vajíčka? Pak si jistě oblíbí i tyto menší mléčné bonbóny, které jim můžete zabalit s sebou na výlet nebo do školy, kde s o ně mohou podělit se svými kamarády. Oproti běžným vajíčkům mají výraznější chuť a krémovější náplň.

Ferrero Kinder Happy Moments 338g
299 Kč

Pro šťastné okamžiky v životě. Kinder Happy Moments nabídnou něco pro každého, kdo má chuť na sladké. Tento Kinder Mix obsahuje nejoblíbenější čokoládky v mini provedení a přináší tak pestrý výběr a občerstvení.

Ferrero Kinder Minicountry 420g
299 Kč

Kinder Country jsou vždy potěšením, a to v jakémkoli provedení! Pražené cereálie ječmene, rýže, pšenice, špaldy a pohanky v lahodné krémové náplni pokryté mléčnou čokoládou vytvářejí nezaměnitelnou chuť. Vzniká tak jedinečné čokoládové potěšení, které je jak křupavé, tak zároveň krémové!

Ferrero Nutella 3kg

Ferrero Nutella 3kg

Hodnocení: 5
699 Kč

Nevíte jak zahnat touhy po sladkém? Co třeba obrovské balení Nutelly, které váží 3 kg? Tato oblíbená pomazánka z lískových oříšků je ideální start do nového dne. Potěší nejen Vás, ale i celou rodinu, protože chutná všem!

Ferrero Rocher pralinky dezert 200g x 5
550 Kč 499 Kč 99,80 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Rocher 16 pralinek v plastovém obalu. Kdo by odolal lískovému oříšku v jemném oříškovém krému s lehkou vrstvou čokolády se sekanými oříšky.