Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Fincas de Azabache

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Fincas de Azabache Azabache Blanco Fermentado en Barrica 2020 Fincas de Azabache Azabache Blanco Fermentado en Barrica 2020
Fincas de Azabache Azabache Blanco Fermentado en Barrica 2020

Bílé víno z oblasti La Rioja, které je vyrobeno z hroznů odrůdy Viura a zrálo tři měsíce v barikových sudech. Ve vůni identifikujeme tropické ovoce, ořechy a balsamico, na patře má víno komplexní strukturu a díky zrání na dřevě pěkné taniny.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Fincas de Azabache Azabache Rioja Gran Reserva 2013 Fincas de Azabache Azabache Blanco Fermentado en Barrica 2020
Fincas de Azabache Azabache Rioja Gran Reserva 2013

Tato vynikající Gran Reserva Rioja je vybrána z nejlepších vinic výjimečného ročníku. Směs obsahuje 70 % Tempranillo, 20 % Garnacha a 10 % Graciano. Vyznačuje se pružnou, sametově bohatou ovocnou chutí s komplexními tóny koření a vanilky , které dobře přetrvávají až do závěru.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Fincas de Azabache Azabache Rioja Semicrianza Fincas de Azabache Blanco Azabache Semidulce D.O.Ca. Rioja. 2020
Fincas de Azabache Azabache Rioja Semicrianza

Dobře pitelné víno z odrůdy Tempranillo doplněné 15% Garnachy. Víno je ve vůni intenzivní a bohaté. Dominuje aroma bobulového ovoce, které je doplněné o tóny sladkého dřeva. V chuti je spíše plnějšího charakteru, výborně vyrovnané se sametovým závěrem.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Fincas de Azabache Blanco Azabache Semidulce D.O.Ca. Rioja. 2020 Fincas de Azabache Blanco Azabache Semidulce D.O.Ca. Rioja. 2020
Fincas de Azabache Blanco Azabache Semidulce D.O.Ca. Rioja. 2020

Španělské cuvée 60% Verdejo 40% Viura. Hrozny Viura byly sklizeny brzy. Se sběrem se začalo první týden v září, kvůli dobrým povětrnostním podmínkám tohoto léta. Metodou odkapávání byla získaná šťáva, která projde alkoholovým kvašením při kontrolované teplotě mezi 14ºC a 16ºC po dobu 8 až 10 dní.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Vína z oblasti La Rioja, ležící na severu Španělska pod pyrenejským masívem v širokém údolí řeky Ebro patří tradičně k nejžádanějším španělským produktům. Nesou označení Denominacion de Origen Calificada Rioja (D.O.Ca. Rioja), zaručující odpovídající kvalitu a původ hroznů.