FINIS Šnorchl dětský frontální plavecký Youth Snorkel
990 Kč

Stejně jako ostatní frontální šnorchly od společnosti Finis, tak i tento nový dětský šnorchl, který je určen hlavně pro výuku plavání, umožní malému plavci koncentrovat se hlavně na plavání a ne na dýchání.

FINIS Šnorchl FREESTYLE
891 Kč

Design frontálního šnorchlu Freestyle umožňuje plavci dosáhnout nižší polohy hlavy a tím optimalizovat polohu celého těla.

FINIS Šnorchl plavecký SWIMMERS
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Frontální plavecký šnorchl Swimmers umožňuje plavci eliminací rotace dýchacího cyklu soustředit se na rovnováhu těla, pozici hlavy a techniku záběru.

FINIS Opora předloktí Forearm Fulcrum
790 Kč

Opora předloktí Forearm Fulcrum od společnosti Finis byla vyvinuta jako tréninkový doplněk pro zlepšení techniky záběru rukou u plavců všech úrovní. Tato opora je vhodná i jako rehabilitační pomůcka pro milovníky plavání po zranění zápěstí.

FINIS Špunty do uší
160 Kč

Špunty jsou vyrobené ze 100% silikonu, ergonomicky tvarované a dodávané v praktickém pouzdru.

FINIS Šnorchl frontální Jr. Swimmers
990 Kč

Frontální šnorchl Jr. Swimmers snorkel umožňuje plavci eliminací rotace dýchacího cyklu soustředit se na rovnováhu těla, pozici hlavy a techniku záběru.

FINIS Tempo Trainer Pro
1 899 Kč 1 820 Kč
+ doprava zdarma

Finis Tempo Trainer Pro je nový pomocník při tréninku, se kterým nebudete potřebovat osobního trenéra.

Kompletní nabídka a servis těch nekvalitnějších značek Suunto, Bare, Beuchat, Ocean reef, Atomic Aquatics, T52, Gruca a Finis.

Kompletní nabídka a servis těch nekvalitnějších značek Suunto, Bare, Beuchat, Ocean reef, Atomic Aquatics, T52, Gruca a Finis.