First Class Brands Ach Goood! pejsek (21 cm)
567 Kč

Pes byl vždy nejlepší přítel člověka, proto si ho vybral i Ach Good!. Už dlouho sní o cestě kolem světa, tak proč ho neposadit na sedadlo spolujezdce a nevyrazit si třeba do Milána, Amstrdamu nebo třeba do Ria…   Parametry:  materiál: plyš velikost: 21 cm   Vhodné pro děti od narození.

First Class Brands Ach Goood! pejsek (39 cm)
908 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pes byl vždy nejlepší přítel člověka, proto si ho vybral i Ach Good!. Už dlouho sní o cestě kolem světa, tak proč ho neposadit na sedadlo spolujezdce a nevyrazit si třeba do Milána, Amstrdamu nebo třeba do Ria…   Parametry:  materiál: plyš velikost: 39 cm   Vhodné pro děti od narození.

First Class Brands Beasts TUFF SHEEP (ovečka) (40 cm) Suki gikid
1 358 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

TUFF SHEEP (ovečka): TUFF SHEEP je tipická ovce: tvrdohlavá a veeeeelmi přizpůsobivá. Všeho je někdy dost a i přes velkou přizpůsobivost už má dost špatného počasí, vždyť stálé deště u Severního moře – to není nic příjemného.

First Class Brands Sigikid Beasts Ach Goood! (hnědé zvíře) (36 cm)
1 050 Kč

Ach Goood (můžeme mu říkat Božský) tě opravdu zbožňuje. Celý den tě doprovází všude po domě a může na tobě oči nechat. Je jako malé děcko, se vším chce pomáhat, všechno chce vědět, do všeho strká nos. A jistě nebude překvapením, že na konci dne, stráveného v jeho přítomnosti, si řekneš Božský.

First Class Brands SWEETY zajíc (28 cm)
715 Kč

Rozmanitost je kořením života! Unikátní kombinace materiálů a designů dává kolekci SWEETY velmi speciální vzhled. Každý ze členů této speciální SWEETY kolekce čeká na svého nového kamaráda, který si jej určitě velmi zamiluje a vzikne tak nerozlučné pouto.