10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Freds swim academy

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg Freds swim academy Swimtrainer classic žlutý 20-36kg - zánovní
Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg

Červený Swimtrainer „Classic“ se používá k seznámení dítěte s vodou a k výuce správných pohybů nohou při plavání – žabí reflex. Tento skvělý kruh je koncipován pro děti s váhou cca 6 kg až 18 kg (od 3 měsíců do 4 let). Je určen pro začátečníky.

můžete mít DNES

Od MALL
Freds swim academy Swimtrainer classic oranžový 15-30kg Freds swim academy Swimtrainer classic žlutý 20-36kg - zánovní
Freds swim academy Swimtrainer classic oranžový 15-30kg

Oranžový Swimtrainer „Classic“ se používá k seznámení dítěte s vodou a k výuce správných pohybů nohou při plavání – žabí reflex. Tento skvělý kruh je koncipován pro děti s váhou cca 15 kg až 30 kg (od 2 do 6 let) a je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Freds swim academy Swimtrainer classic žlutý 20-36kg - zánovní Freds swim academy Swimtrainer classic žlutý 20-36kg - zánovní
Freds swim academy Swimtrainer classic žlutý 20-36kg - zánovní

Žlutý Swimtrainer „Classic“ je určený k metodickému přechodu dítěte k volnému plavání. Tento skvělý kruh je koncipován pro děti s váhou cca 20 kg až 36 kg (od 4 do 8 let) a je určen pro pokročilé.

můžete mít DNES

Od MALL

Skvělá pomůcka Swimtrainer se používá k seznámení dítěte s vodou a k výuce správných pohybů nohou při plavání. Díky tomuto kruhu mohou plavat děti od věku 3 měsíců. Je jedinou pomůckou na českém trhu, kde jsou děti v poloze plavání (leží na vodě), zároveň zajišťuje proti vypadnutí či vyklouznutí dítěte. Rodič může volně plavat vedle dítěte v bazénu, v moři, v jezeře, ve vaně ... a nemusí se fyzicky namáhat. Díky kruhu se dítě může naučit plavat pomocí léty osvědčené třístupňové výuky plavání, která je známá již ve více než čtyřiceti zemích světa. Swimtrainer byl vyvinut pro rozvoj a zábavu dětí s důrazem na dodržení maximální bezpečnosti, neobsahuje ftaláty a jsou testovány ve zkušebnách TÜV a GS.