Freelimix Čistící fáze Biostruct šampon (Shampoo) 250 ml
444 Kč

Šampon pro slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickou hnědou řasu a nektar z agáve, Obsažené látky přispívají ke zlepšení vlasové struktury a dodávájí jim větsí odolnost. Vlasy jsou hydratované a vyživené od kořínků po konečky. Posiluje vlasy a dodává jim přirozený lesk.

Freelimix Maska na vlasy Kerayonic (Restructuring Mask) 250 ml
366 Kč

Maska obohacená o keratin a kyselinu hyaluronovou má hluboký účinek opravy poškozených částí vlasů a na stálý a dlouhotrvající účinek. Pomáhá aktivovat pevnost a pružnost vlasového vlákna. Uzavírá kutikulu a díky aktivním látkám zajišťuje flexibilitu a dlouho trvající lesk.

Freelimix Obnovující fáze Biostruct kondicionér (Conditioner) 250 ml
518 Kč

Obnovující kondicionér pro slabé a poničené vlasy. Obsahuje organickou hnědou řasu a nektar z agáve. Obsažené látky přispívají ke zlepšení vlasové struktury a dodávájí jim větsí odolnost. Vlasy jsou hydratované a vyživené od kořínků po konečky. Posiluje vlasy a dodává jim přirozený lesk.

Freelimix Rekonstrukční šampon na vlasy Kerayonic (Shampoo) 250 ml
280 Kč

Rekonstrukční šampón s keratinem a kyselinou hyaluronovou pro citlivé, poškozené a oslabené vlasy. Obsažené účinné látky vlasy hloubkově ošetřuje a léčí. Jemně čistí, vyživuje, regeneruje vlasy uvnitř. Posílené vlasy vypadají hned silnější a zdravější. Neobsahuje SLS. .

Freelimix Stylingový sprej na vlasy KYO (Anti-Frizzy Styling Spray) 200 ml
396 Kč

KYO stylingový spray je určený proti krepatosti vlasů. Uhlazuje vlasy postupným používáním a při kontaktu s teplem posiluje strukturu vlasu a restrukturuje mechanickým ošetřením zničené vlasy. Zklidňuje, zrychluje použití fénu a žehliček a dodává jemnost a pružnost.

Vlasová kosmetika FREELIMIX se specializuje na regenerační program, hloubkovou rekonstrukci vlasu a ozdravění vlasové pokožky.

Vlasová kosmetika FREELIMIX se specializuje na regenerační program, hloubkovou rekonstrukci vlasu a ozdravění vlasové pokožky.