Gamma Vyšívací rámeček, d = 8,5 cm, dm-030
241 Kč

Plastové obruče se používají i pro ruční a strojní vyšívání jako darning. Kovový pojistný kroužek drží materiál pevně bez deformace ten. Lněné, bavlněné a neschválené tkaniny jsou pro to ideální nástroj. Gamma je lídrem na ruském trhu šicích.

Gamma Veverkový kartáč, kulatý č. 4, "gamma"
267 Kč

Druh štětce: školní Tvar štětce: kulatý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál vlákna kartáče: bílkoviny Materiál: dřevo Velikost rukojeti štětce: krátká Číslo: 4 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Značka: Gama Země výrobce: Čína Hmotnost: 3 G.

Gamma Klipy na obruč, 4 ks
178 Kč

Výšivka s vertikálním napětím nestačí. Boční hrany jsou ohnuté a článek je deformován. Vyhnout, použijte toto příslušenství. Svorky pečlivě, ale spolehlivě fixují látku, bude dobře pružit a proces vyšívání bude rychlejší a příjemný. Sada: Ano V.

Gamma 5 ks, řezací pravítko, 30 cm
207 Kč

Pravítko zavírače-nepostradatelný nástroj pro konstrukci vzoru, simulace oblečení a výpočet průtoku materiálu. S ní můžete snadno udělejte to všechno a změřte vzdálenost na vaší tkanině s výjimečnou přesností. [Gamma ] (- vůdce na ruský trh s.

Gamma Knihařské jehly, 10 ks
189 Kč

Řemeslníci vědí, že rychlost a přesnost závisí na kvalitě jehly rostlina. Nástroj pohodlně leží v ruce, vyznačuje se silou. Bod je snadný propíchne materiál, ale nezkazí ho a dlouhé ucho vám umožní propíchnout vlákna v několika dodatcích. [Gamma] (-.

Gamma Štětinový kartáč, plochý č. 10, "gamma"
163 Kč

Typ kartáče: Art Kartáč Tvar: plochý Sestava: ne Evropodves: ne Materiálové lint kartáče: štětiny Materiál: Dřevo štětce rukojeti: krátký Číslo: 10 Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 5 g.

Gamma Syntetický štětec, plochý č. 3, "gamma"
174 Kč

kartáč View: School Kartáč Tvar: plochý Sestava: ne Evropodves: ne Materiál lint kartáč: syntetická Materiál: Dřevo číslo 3 Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 3 g.

Gamma Syntetický štětec, plochý č. 1, "gamma"
171 Kč

Druh štětce: umělecké Tvar štětce: plochý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál vlákna kartáče: syntetika Materiál: dřevo Číslo: 1 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Značka: Gama Země výrobce: Čína Hmotnost: 5g.

Gamma 10 ks, plastelína 50 g, "gamma" classic, bílá
492 Kč

Sestava: ne Počet barev: 1 Pro koho: unisex Evropodves: ne Hmotnost, g: 50 Vlastnosti výrobku: to nelepí na ruce Materiál: clay Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Russia Hmotnost: 52 g.

Gamma Syntetický štětec, plochý č. 7, "gamma"
182 Kč

kartáč View: School Kartáč Tvar: plochý Sestava: ne Evropodves: ne Materiál lint kartáč: syntetická Materiál: Dřevo Číslo: 7 Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 4 g.

Gamma Syntetický štětec, kulaté číslo 8, "gamma"
265 Kč

Typ kartáče: Art Kartáč Tvar: kulatý Sestava: ne Evropodves: ne Materiál lint kartáč: syntetická Materiál: Dřevo Číslo: 8 Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 8 g.

Gamma Syntetický štětec, plochý č. 2, "gamma"
172 Kč

Druh štětce: umělecké Tvar štětce: plochý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál vlákna kartáče: syntetika Materiál: dřevo Číslo: 2 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Značka: Gama Země výrobce: Čína Hmotnost: 3 G.

Gamma Štětinový štětec, plochý č. 6, "gamma"
161 Kč

Druh štětce: školní Tvar štětce: plochý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál štětce: štětiny Materiál: dřevo Velikost rukojeti štětce: krátká Číslo: 6 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Značka: Gama Země výrobce: Čína Hmotnost: 3 G.

Gamma 10 ks, zip "traktor", č. 5, odnímatelný, 80 cm, černo-modrý
604 Kč

Traktor blesk se vyznačuje velkými spoji. Tento výrobek je vhodný pro husté tkaniny, vhodné pro výrobu horní, sportovní a dětské šatů. Plastové hroty se neotřou. Konstrukce je odolná proti opotřebení, nezmizí. Při šití bund a mikin použijte zásuvný.

Gamma Syntetický štětec, kulaté číslo 3, "gamma"
170 Kč

Druh štětce: umělecké Tvar štětce: kulatý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál vlákna kartáče: syntetika Materiál: dřevo Velikost rukojeti štětce: krátká Číslo: 3 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Značka: Gama Země výrobce: Čína Hmotnost: 4.

Gamma Plastelínová sochařská šedá, měkká, 500 g, "gamma"
441 Kč

Měkké sochařské plastelíny „Studio“ bude vyhovovat začínajícím milovníkům modelování a i dětem. Optimální pro práci sochařů poměr měkkosti a tvrdosti materiálu, dobrá plasticita, přírodní barvy. Udržuje tvar a je odolný vůči výkyvům teploty.

Gamma Jehlice kruhové, s kovovou šňůrou, d = 6 mm, 100 cm
198 Kč

Vyšívání se stává skutečným trendem: nahradit designové doplňky a oblečení přišlo položky vyrobené na vlastní pěst. Vytvořit Originál šatní skříně budou jednodušší s paprsky. Jejich materiál zajišťuje dobrou přilnavost příze k nástroji díky které.

Gamma Štětinový štětec, kulatý č. 10, "gamma"
176 Kč

kartáč View: School Kartáč Tvar: kulatý Sestava: ne Evropodves: ne Materiálové lint kartáče: štětiny Materiál: Dřevo štětce rukojeti: krátký Číslo: 10 Čárový kód na jeden produkt: ano Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 11 g.

Gamma Plátno na vyšívání, v kleci, # 11, 30 × 40 cm, bílé
202 Kč

Aida je nejoblíbenější lano pro počítání výšivek. Skládá se z bavlny, z rovnoměrných čtverců tkaní 4 až 4 řetězce. Tkanina je dostatečně tvrdá, dobře drží stehy a neuzavírá se. Jedním z nejdůležitějších parametrů plátna je jeho číslo. To znamená.

Gamma Stříhací nůžky, 22,8 cm, černé
272 Kč

Speciální nůžky – nepostradatelný nástroj švadlena. ostré čepele vyrovnat se s látkou, nebo lešení vzpěry a kruhy budou ležet pohodlně do ruky a poskytnout potřebný tlak. Černá barva Celovečerní nůžky: Standardní Univerzální nůžky: Tailor Materiál:.

Gamma Pauzovací papír 30g/m2, 42 cm, 15 m, bílá barva
242 Kč

Kalka-nejjemnější průsvitný papír pro konstrukci vzorků nebo přeneste je na tkáň. Používá se pro zdobení a kreslení výkresů některé druhy vyšívání. Pro ty, kteří se zabývají quiltingem a pechworkem, Kalka je nepostradatelným materiálem pro posílení.

Gamma Umělecký kvaš 20 ml, "gamma", titanově bílá
165 Kč

Umělecký kvaš je ideální pro malování, dekorativní práce a grafiku. Aplikuje se na téměř všechny materiály, které mají rovný povrch, ale nejlepší na papíře, kartonu a základním plátně. Po vysušení získají matný, sametový povrch, snadno erodují voda.