Garda Back Lead Master Line 57g

Garda Back Lead Master Line 57g

149 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbené zadní olovo (back lead) na šňůrce pro ukotvení vašich vlasců ke dnu hned pod špičkami prutů. Stačí jen nasadit na vlasec a spustit po něm do vody. Velmi praktická pomůcka pro lov opatrných ryb, které by mohl vlasec natažený ve sloupci vyplašit.

Partner: Rybina
Garda vnadící pomůcky - Carbonová tyč Ultra Light Carbon 25mm

Garda vnadící pomůcky - Carbonová tyč Ultra Light Carbon 25mm

1 336 Kč
Doprava zdarma

Vnadící tyč Ultra Light Carbon je velmi lehká nádherně zpracovaná carbonová tyč s vnitřním průměrem 25 mm. Její tvar a délka ji předurčují k házení do velkých vzdáleností. Přitom je, při troše cviku, velmi přesná. Lze s ní samozřejmě vnadit i na menší a střední vzdálenost.

Partner: Podhladinou
Garda podběráky - Easy Speedy Foldable Net skládací, vysunovací

Garda podběráky - Easy Speedy Foldable Net skládací, vysunovací

1 682 Kč
Doprava zdarma

Speedy Foldable Net je perfektně zpracovaný skládací podběrák s pevným rámem z lehké, ale pevné slitiny a vysouvací rukojetí. Jeho bytelnou konstrukci oceníte zejména při podebírání kaprů z lodi, v překážkách, travinách a mnoha dalších situacích.

Partner: Podhladinou
Garda Indikátor Master Bobbins Řetízkový Kompletní Barva: Černý

Garda Indikátor Master Bobbins Řetízkový Kompletní

299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Garda Master Bobbin jsou krásné stylové řetízkové indikátory záběru. Jejich výhodou je velká citlivost, možnost kdykoli přidávat dodatečná závaží, kvalita zpracování a také možnost je uzpůsobovat vlastním požadavkům (jsou kompatibilní s celou řadou příslušenství Garda Bobbin i Taska Rizalite). Klip

Partner: Rybina

Garda carp je nová značka nabízející špičkové produkty pro kapraře ve stylu, designu a kvalitě UK. Na rozdíl od tradičních britských značek jsou její produkty více zaměřeny na chytání na kontinentu, na velkých i menších jezerech, řekách či štěrkovnách. I proto část vývoje a testování produktů probíhá ve střední Evropě. Vzniká tak nová dimenze produktů s visačkou UK preciznosti, avšak přizpůsobené pro chytání v podmínkách kontinentální Evropy.