10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

GELITA Health GmbH

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (6x 28 pitních ampulek v balení) GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (6x 30 sáčkú)
CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (6x 28 pitních ampulek v balení)

Obsahuje 10 000 mg bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL® a TENDOFORTE®, CAVACURMIN®, BIOPERINE®, vitamín C, vitamín B6, horčík a zinok. Balení obsahuje 6× 28 ampulek. Užívání 1 ampulka denne. Vhodné pro deti od 3 rokú a dospelých.

můžete mít 29.2. - 1.3.

GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (6x 30 sáčkú) GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (6x 30 sáčkú)
GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (6x 30 sáčkú)

Bioaktivní kolagenové peptidy BODYBALANCE® pro budování svalstva a svalové síly! Napomáhá zachování optimálního poměru svalstva a tuku. Po 3 měs. užívání lze sledovat nárůst svalové hmoty o 50% více, ztrátu tuku o 50% více a nárust svalové síly o 100% více než kdyby ste jen cvičili. 1× denne.

můžete mít 27.2. - 28.2.

SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (3x 30 sáčkú) 3 mesiční balení CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (3x 28 pitních ampulek)
SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (3x 30 sáčkú)

Bioaktivní kolagenové peptidy BODYBALANCE pro budování svalstva a svalové síly! Napomáhá zachování optimálního poměru svalstva a tuku. Po 3 měs. užívání lze sledovat nárůst svalové hmoty o 50% více, ztrátu tuku o 50% více a nárust svalové síly o 100% více než kdyby ste jen cvičili. Užívání 1× denne

můžete mít 29.2. - 1.3.

3 mesiční balení CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (3x 28 pitních ampulek) 3 mesiční balení CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (3x 28 pitních ampulek)
3 mesiční balení CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (3x 28 pitních ampulek)

Obsahuje 10 000 mg bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL® a TENDOFORTE®, CAVACURMIN®, BIOPERINE®, vitamín C, vitamín B6, horčík a zinok. Balení obsahuje 3× 28 ampulek. Užívání 1 ampulka denne. Vhodné pro deti od 3 rokú a dospelých.

můžete mít 29.2. - 1.3.

CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (3x 30 sáčkú v balení) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (3x 21 pitných ampulek)
CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (3x 30 sáčkú v balení)

CH-Alpha OSTEO® obsahuje bioaktivní kolagenové peptidy FORTIBONE®, které jsou potřebné pro zdravou kost (5 000 mg), 500 mg Ca ++ (ionizovaný vápnik) a 10ug vitamínu D3 (400 IU). Užívá se 1–2× denne 1 sáček (dle potřeby).

můžete mít 29.2. - 1.3.

GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (3x 21 pitných ampulek) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (3x 21 pitných ampulek)
GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (3x 21 pitných ampulek)

1 ampulka na pití obsahuje 2 500 mg bioaktivních kolagenových peptidů VERISOL® specifických pro kůži, nehty a vlasy, Biotin, Niacin. Podporuje vlastní tvorbu kolagenu v organismu. Vyplňuje kolagenem spodnější vrstvu kůže – dermu, čímž zmírňuje a vyhlazuje vrásky. Zmierňuje celulitidu a strie.

můžete mít 27.2. - 28.2.

CH-Alpha - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví kloubů (30 ks pitných ampulek) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (3x 21 pitných ampulek)
CH-Alpha - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví kloubů (30 ks pitných ampulek)

Obsahuje 10 000 mg bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL® a 6O mg vit.C v 1 pitní ampulce. Užívá se 1 ampulka denne. Balení obsahuje 30 ampulek.

můžete mít 29.2. - 1.3.

CH-Alpha Joint-Gel – rychlá pomoc při bolesti kloubů a svalů (75 ml tuba) GELITA Health GmbH CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (pitné ampulky, 28 v balení)
CH-Alpha Joint-Gel – rychlá pomoc při bolesti kloubů a svalů (75 ml tuba)

CH-ALPHA® Joint-Gel ® na bolestivé a přetížené klouby a svaly s arnikou, boswellií a zázvorem. CH-ALPHA® Joint-Gel je uklidňující a relaxační nemastný a nelepivý gel, který rychle proniká hluboko do kloubního a svalové tkáně, kde stimuluje rekuperační průtok krve.

můžete mít 29.2. - 1.3.

CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (30 sáčkú v balení) GELITA Health GmbH CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (pitné ampulky, 28 v balení)
CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (30 sáčkú v balení)

CH-Alpha OSTEO® obsahuje 5 000 mg bioaktivní kolagenové peptidy FORTIBONE®, které jsou potřebné pro zdravou kost, 500 mg Ca ++ (ionizovaný vápnik) a 10ug vitamínu D3 (400 IU). Užívá se 1–2× denne 1 sáček (dle potřeby)

můžete mít 29.2. - 1.3.

GELITA Health GmbH CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (pitné ampulky, 28 v balení) GELITA Health GmbH CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (pitné ampulky, 28 v balení)
GELITA Health GmbH CH-Alpha ACTIVE - bioaktívní kolagénové peptidy pro zdraví šlach a kloubů (pitné ampulky, 28 v balení)

Obsahuje 10 000 mg bioaktivní kolagenové peptidy FORTIGEL® a TENDOFORTE®, CAVACURMIN®, BIOPERINE®, vitamín C, vitamín B6, horčík a zinok. Balení obsahuje 28 ampulek. Užívání 1 ampulka denne. Vhodné pro deti od 3 rokú a dospelých.

můžete mít 27.2. - 28.2.

COPY CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (6x 30 sáčkú v balení) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (21 pitných ampulek)
COPY CH-Alpha OSTEO - bioaktivní kolagenové peptidy, vápnik a D3 vitamín pro pevné kosti (6x 30 sáčkú v balení)

CH-Alpha OSTEO® obsahuje bioaktivní kolagenové peptidy FORTIBONE®, které jsou potřebné pro zdravou kost (5 000 mg), 500 mg Ca ++ (ionizovaný vápnik) a 10ug vitamínu D3 (400 IU). Užívá se 1–2× denne 1 sáček (dle potřeby).

můžete mít 29.2. - 1.3.

GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (21 pitných ampulek) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (21 pitných ampulek)
GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (21 pitných ampulek)

1 ampulka na pití obsahuje 2 500 mg bioaktivních kolagenových peptidů VERISOL® specifických pro kůži, nehty a vlasy, Biotin, Niacin. Podporuje vlastní tvorbu kolagenu v organismu. Vyplňuje kolagenem spodnější vrstvu kůže – dermu, čímž zmírňuje a vyhlazuje vrásky.

můžete mít 27.2. - 28.2.

GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (balení 30 sáčkú) GELITA Health GmbH QYRA Intensive Care Collagen - bioaktívní kolagénové peptidy pro krásnou pleť, vlasy a nehty (21 pitných ampulek)
GELITA Health GmbH SHAPE UP- bioaktívní kolagénové peptidy pro zdravé svalstvo, svalovou sílu a formování postavy! (balení 30 sáčkú)

Bioaktivní kolagenové peptidy BODYBALANCE pro budování svalstva a svalové síly! Napomáhá zachování optimálního poměru svalstva a tuku. Po 3 měs. užívání lze sledovat nárůst svalové hmoty o 50% více, ztrátu tuku o 50% více a nárust svalové síly o 100% více než kdyby ste jen cvičili. Užívá se 1× denne

můžete mít 27.2. - 28.2.

GELITA Health GmbH, německý výrobce klinicky testovaných bioaktivních kolagénových peptidú pro zdraví kloubú, kostí, šlach, pleti a svalú.