Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Geoqest Lezecký průvodce Bielatal Geoqest Lezecký průvodce Rotgelbes Felsenland - lezení ve středním Německu
Geoqest Lezecký průvodce Bielatal

Pískovcové skály saského Švýcarska stojí za výlet – od toho tu je průvodce po Bielatal, který uvádí celkem 3788 zajímavých lezeckých cest. Trasy jsou zaznamenávány pomicí přehledných skic a výstižných popisků. Jasné symboly ukazují charakter cesty, stejně jako její kvalitu a případná rizika.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Ostrov Kletterführer Geoqest Lezecký průvodce Rotgelbes Felsenland - lezení ve středním Německu
Geoqest Lezecký průvodce Ostrov Kletterführer

Ostrov je malá česká vesnice, která je obklopena krásnými skalami. 400 věží s 3800 cestami čeká na výstup. Uprostřed toho všeho je kemp s restaurací, odkud je to do skala 5 až 20 minut. Díky jezeru ke koupání je návštěva s dětmi dokonalá.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Rotgelbes Felsenland - lezení ve středním Německu Geoqest Lezecký průvodce Rotgelbes Felsenland - lezení ve středním Německu
Geoqest Lezecký průvodce Rotgelbes Felsenland - lezení ve středním Německu

Nový lezecký průvodce popisuje všechny možnosti lezení mezi Magdeburgem, Halle, Lipskem a Grimmou a nutí vás vydat se na objevnou cestu do země Saale, Elster a Mulde. Nádherný svět  skal s barevnými stěnami nabízí všechny aspekty lezení: od problému dvou boulderů až po 50metrovou cetu.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Breiter Stein Bouldering Geoqest Lezecký průvodce Breiter Stein Bouldering
Geoqest Lezecký průvodce Breiter Stein Bouldering

Pevná skála, skvělé linie, nejlepší bloky, vystavené slunci: to je Breite Stein. Ideální místo pro parcours bouldering – myslí si to nejen autoři! Na aktivního vyznavače boulderingu čeká ve třech sektorech boulderová smršť různé obtížnosti.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Bahratal Bouldering 2021 Geoqest Lezecký průvodce Breiter Stein Bouldering
Geoqest Lezecký průvodce Bahratal Bouldering 2021

Je to údolí velmi tvrdého a třenímu přívětivého pískovce, ze kterého se vyráběly mlýnské kameny a kde se každý nadchne pro bouldering.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Bornholm on the Rocks Geoqest Lezecký průvodce Breiter Stein Bouldering
Geoqest Lezecký průvodce Bornholm on the Rocks

Celé Dánsko je napadeno dunami. Celé? Ne – jeden odolný ostrov stále bojuje proti mořské síle. A skály na tomto ostrově jsou krásné. Naleznete zde stovky žulových cest. Ať už hledáte sportovky nebo tradicionalistické lezení – to všechno má Bornholm.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Erzbloc bouldering Geoqest Lezecký průvodce Golden Boulders - Climbing Guidebook Hampi, India|210
Geoqest Lezecký průvodce Erzbloc bouldering

Kniha je prvním boulderingovým průvodcem, který kdy pro Krušné hory existoval. Chemnitztal, který byl dříve publikován ve vlastním průvodci, byl integrován do Erzblocu s pomocí týmu z předchozího Chemitztalführer. Kromě toho je prezentován Vogtland s rozsáhlou oblastí Burgstein.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Face of Iran - Climbing-Travel-Guide Geoqest Lezecký průvodce Golden Boulders - Climbing Guidebook Hampi, India|210
Geoqest Lezecký průvodce Face of Iran - Climbing-Travel-Guide

Face of Iran – lezecký a cestovatelský průvodce: Moderní lezení versus historické památky! Persie je ohromující země s mnoha lezeckými oblastmi a spoustou historických památek k návštěvě.Střední východ je regionem jak politických nepokojů, tak dávných dějin.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Golden Boulders - Climbing Guidebook Hampi, India|210 Geoqest Lezecký průvodce Golden Boulders - Climbing Guidebook Hampi, India|210
Geoqest Lezecký průvodce Golden Boulders - Climbing Guidebook Hampi, India|210

Tato příručka popisuje veškerý zdokumentovaný bouldering, který se nachází v Hampi poblíž Bangalore v jižní Indii. Žulová boulderingová oblast Hampi je rozlehlá a jako taková byla popsána jako největší boulderingová oblast na světě a táhne se na plochu přes 300 km2.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Haardt Geoqest Lezecký průvodce Spätzle & Seil - Švábské Alpy
Geoqest Lezecký průvodce Haardt

Zde popsané možnosti lezení jsou všechny na východním okraji Falckého lesa, tzv. Haardt mezi Landau na jihu a Bad Dürkheimem na severu. Oproti známým skalám Pfalzu se zdejší pískovcové lezení bez výjimky odehrává v bývalých lomech.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Schwarze Säulen – Mayen Geoqest Lezecký průvodce Spätzle & Seil - Švábské Alpy
Geoqest Lezecký průvodce Schwarze Säulen – Mayen

Schwarze Säulen: Více než 1400 cest všech obtížností ve třech oblastech, vysoká kvalita skály do 30 metrů, čisté a vynýtované spáry všech druhů jsou důvodem, proč se do této vynikající lezecké oblasti nedaleko Kolína nad Rýnem vydat.

můžete mít 29.4.

Geoqest Lezecký průvodce Spätzle & Seil - Švábské Alpy Geoqest Lezecký průvodce Spätzle & Seil - Švábské Alpy
Geoqest Lezecký průvodce Spätzle & Seil - Švábské Alpy

Díky rozsáhlým renovacím v posledních letech Švábské Alpy rozkvetly ve skutečně skvělou lezeckou oblast, která zaujímá důležité místo mezi německými horolezeckými oblastmi. Zejména v nižších stupních je lezení tak pestré a zajímavé jako v žádné jiné lezecké oblasti na světě.

můžete mít 29.4.

GEOQUEST je německé nakladatelství specializované pro lezení a lezecké průvodce s vysokými standardy kvality.