Gepa Bio černý čaj Chai sypaný s kořením 100g
195 Kč

Lístky černého čaje v tradiční indické kompozici s aromatickým kořením. Obvykle se vychutnávají s troškou třtinového cukru a s mlékem. Čaj pochází z ekologického zemědělství z indického regionu Dooars, koření ze Srí Lanky.

Gepa Bio Fairtrade ovocný čaj 20 x 1,7 g
85 Kč

Ibiškový čaj je tradiční nápoj v Egyptě. V této směsi se mísí chuť sušeného egyptského ibišku a jablek, šípku a jiných bobulí z Keni a Burkiny Faso pěstovaných podle pravidel fair-trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio Fairtrade bílý čaj sypaný Darjeeling 75 g
209 Kč

Původně nápoj vyhrazený pouze čínským císařům, dnes delikatesa pro čajové znalce – jemný bílý čaj. Vyrábí se z vrchních lístečků čajovníku se stříbřitě světlými špičkami, sbírá se ručně v raném období vegetačním období a na rozdíl od černého a zeleného čaje neprochází vůbec bílý čaj oxidací.

Gepa Bio Fairtrade zázvorový čaj s citrónovou trávou 20 x 1,5 g
84 Kč

BIO zázvorový čaj s citrónovou trávou – má jemnou příjemnou ostrost, která je doplněná jemnou chutí citrónové trávy. Zázvor pochází z farmy, která je vysoko v deštných pralesích a je mnohdy přístupná pouze pěšky. emědělství a Fair Trade v Africe a Asii.

Gepa Bio černý čaj Assam sypaný 100 g
195 Kč

Výrazný, aromatický černý čaj z úbočí vysokých kopců indického regionu Assam. Pěstuje se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio Fairtade východofríská čajová směs 20 x 2 g
85 Kč

Východofríské čajové směsi jsou vytvářeny z indických a vietnamských černých čajů. To vytváří silnou směs, kterou milují na dalekém severu. Východofríský čaj se klasicky připravuje s hnědým cukrem a bohatou smetanou.

Gepa Bio Fairtrade Lively čaj 20 x 1,7 g
96 Kč

Sladkokyselé plody afrických baobabů s lístky keře Buchu krásně doplňují jemné citrusové tońy indické bazalky Tulsi pro jedinečný čajový požitek. Skvělý nápoj pro kterékoli roční období a každou část dne.

Gepa Bio zelený čaj Exclusive Ceylon sypaný 100g
195 Kč

Aby bylo možné získat prvotřídní zelený čaj, záleží na správném zpracování. Ručně sbírané čajové lístky se proto ihned po sklizni velmi šetrně suší. Objednejte si zde jako sypaný čaj v balení po 100 g!

Gepa Bio zelený čaj sypaný Darjeeling exclusive 100 g
195 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento skvělý bylinně-čerstvý zelený čaj pochází z vybraných čajových zahrad v Darjeelingu, proslulém čajovém regionu v Indii. Pěstuje a zpracovává se podle zásad ekologického zemědělství a spravedlivého obchodu fair trade.