10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Gerard Cosmetics

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day
Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day

Unikátní voňavé fixační spreje Slay All Day od Gerard Cosmetics byly vyvinuty, aby zachovaly váš make-up krásný a perfektní po celý den.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Rozjasňovač Star Powder Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day
Gerard Cosmetics Rozjasňovač Star Powder

Gerard Cosmetics Star Powder je skvělý rozjasňující pudr vhodný pro všechny typy pleti. Dosáhněte rozzářeného vzhledu jako z červeného koberce! Rozjasňující pudr je lehký, hladce lisovaný a krásně se nanáší a rozetře po pleti. Pokožce dodává přirozený třpytivý lesk.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Tužka na rty Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day
Gerard Cosmetics Tužka na rty

Luxusní krémová tužka na rty od Gerard Cosmetics má lehkou texturu, skvělou pigmentaci a plné krytí. S touto tužkou orámujete a vytvarujete vaše rty podle svých představ. Možné použít jak na orámování rtů, tak i na celé vyplněné rtů.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Krémová barva na rty Supreme Gerard Cosmetics Balzám na rty pro větší objem Kiss Assist
Gerard Cosmetics Krémová barva na rty Supreme

Luxusní tekuté rtěnky s vysokým krytím a intenzivním lesklým finišem od americké značky Gerard Cosmetic Vás okouzlí svou kvalitou, barvami a krásným obalem. Díky speciálnímu složení obohacenému o hydratační složky budou Vaše rty hebké a vyživené.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Balzám na rty pro větší objem Kiss Assist Gerard Cosmetics Balzám na rty pro větší objem Kiss Assist
Gerard Cosmetics Balzám na rty pro větší objem Kiss Assist

Dodejte svým rtům plný objem s inovativním balzámem na rty Kiss Assist od Gerard Cosmetics. Revoluční složení balzámu tvořené luxusní směsí olejů, které zaručí vašim rtům hladkost a hydrataci. Dodejte svým rtům plný objem s inovativním balzámem na rty Kiss Assist od Gerard Cosmetics.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day Mini Gerard Cosmetics Balzám na rty pro větší objem Kiss Assist
Gerard Cosmetics Fixační sprej Slay All Day Mini

Unikátní voňavé fixační spreje Slay All Day od Gerard Cosmetics byly vyvinuty, aby zachovaly váš make-up krásný a perfektní po celý den. Praktické cestovní 30ml balení. Fixační spreje Slay All Day byly formulovány, aby regulovaly množství mastnoty pokožky a současně zachovaly přirozený vzhled pleti.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů Starstruck Starlet Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů a bronzerů Starlet Sunset & Vine
Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů Starstruck Starlet

Tři z našich nejoblíbenějšéch rozjasňovačů Star Powder dohromady v paletce cestovní velikosti. Lucy, Marilyn a Grace – všechny v jedné paletce. Použijte je jako oční stíny, rozjasňovač nebo jako tvářenku. Tři z našich nejoblíbenějšéch rozjasňovačů Star Powder dohromady v paletce cestovní velikosti.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů a bronzerů Starlet Sunset & Vine Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů a bronzerů Starlet Sunset & Vine
Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů a bronzerů Starlet Sunset & Vine

Paletka Sunset & Vine obsahuje oblíbené odstíny rozjasňovačů a bronzerů: Odstín Lucy – růžovo zlatý světlý odstín, který je vhodný pro zvýraznění lícních kostí nebo na rozzáření tvářenky.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Podkladový vyživující sprej Mist-Ified Gerard Cosmetics Paletka rozjasňovačů a bronzerů Starlet Sunset & Vine
Gerard Cosmetics Podkladový vyživující sprej Mist-Ified

Super hydratační, zvlhčující a vyživující fixační sprej, který vyživí suchou pokožku a připraví ji pro nanášení make-upu. Pouižjte před nanesením make-upu, našplíchejte na kosmetické štětce nebo houbičky nebo požijte jako fixační sprej na již hotový make-up.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Sada fixačních sprejů Garden Party Gerard Cosmetics Sada fixačních sprejů Garden Party
Gerard Cosmetics Sada fixačních sprejů Garden Party

Tato úžasná sada 3 mini sprejů Slay All Day od Gerard Cosmetics nazvaná Zahradní party dostojí svému jménu. Lahodná a sladká broskev (Peach), křehká a čistá citronová tráva (Lemongrass) a chladný a uklidňující zelený čaj (Green tea).

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics Sada na obočí Brow Bar To Go Gerard Cosmetics Sada fixačních sprejů Garden Party
Gerard Cosmetics Sada na obočí Brow Bar To Go

Sada na obočí Brow Bar To Go od Gerard Cosmetics obsahuje dva hladce a vysoce pigmentované a super jednoduše roztíratelné stíny, se kterými vytvoříte tu pravou barvu vašemu obočí. Úžasný vosk na obočí pomůže obočí udržet na místě po celý den. Definujte své obočí pro mladší a pěstěný vzhled.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Gerard Cosmetics je luxusní americká značka, kterou založila Jennifer Gerard s vizí nabízet kvalitní dekorativní kosmetiku. Inspirací pro tuto značku jsou skutečné ženy, které milují barvy a luxus. Každý jeden kousek je vyvíjený s citem pro nejmenší detail, ať už se týká složení nebo obalu. Produkty Gerard Cosmetics se tak staly jedny z nejvyhledávanějších ve světě krásy.